Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yankesici Görmek

Rüyada yankesici birini görmek neye çıkar?

Rüyamda yankesici bir adam üst üste bir kaç kez cüzdanımı çalıyordu ve ben cüzdanımın çalındığını görünce geri veriyordu, bu olayı 5-6 kez tekrarladık, sonra otobüse bindiğimizde adam yine beni takip ediyordu ve bana bir kağıt verdi, kağıtta bir insan çizimi vardı ve çizimin altında bu sözler yazıyordu “gelecekte bu adam senin hayatına büyük zararlar verecek, bu adamı gördüğünde sakın dediklerine kulak asma yanına, yaklaşma” fakat çizimdeki adamı tanımıyorum, rüyamın anlamı nedir?

Rüyada yankesici birini görmek tabiri

Rüyada yankesici görmek rüyayı gören kişinin hareketlerine dikkat etmesi gerektiğini, çevresinde bir tehlikeli durum yada kötü niyetli birileri bulunduğunu gösterir.

Yankesici olmak, Rüyada bir yankesici olduğunu görmek, rüya sahibinin yakında oldukça üzücü durum yaşayacağına ya da böyle bir bir olaya şahit olacağına işarettir.

Rüyada bir yankesicinin parasını çaldığını görmek rüyayı görenin istemediği bir durum, beklemediği bir olay ile karşılaşacağına işaret eder.

Bir başka rüya tabirine göre rüyada yankesici görülmesi hilekar biriyle bir araya gelmeye rivayet eder şeklinde açıklanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir