Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yanlış Anlaşılmak

Rüyada yanlış anlaşıldığını görmek ne demek?

Bu sabah bir rüya gördüm. Öncelikle bir kiz kardesim var benim kaldigim sehirden 600 km uzaklikta oturuyor. Yani yilda bir iki defa görüsüyoruz. Rüyamda kiz kardesim buraya gelmis, birlikte konusmuslugum oldugu ama arkadas olmadigim bir kizin evine gidiyoruz. Kapiyi kizin esi aciyor, gülümsüyor esi ama yüzüme bakmiyor, yere bakarak konusuyor. Arkasindan o kiz geliyor, selamlasiyoruz ve iceri giriyoruz.

Ev cok karisik bir yerdi. Cok daginik 3 veya 4 tane kücük cocuk vardi, biz mutfaga gectik kizla bir sey konusuyorduk, arkasindan kiz kardesim geldi, bizi dinlemis, yanlış bir şey anlamış, tartışmaya başladık, o tartismada ben cok sinirli ve cok ciddiydim, bir süre sonra sakinlestik. Sonra mutfakda masanin üzerinde bir tatli mavi gözlü kiz cocugu gördüm, gözleri parliyordu, sevdim yüzünü oksadim. Daha sonra kizin cok büyük bir balkonu vardi, oraya gectik, orada birden her sey karma karisik oldu. Birden bir nehir gördüm hava cok az bulanik gibiydi. Sonra kiz birden yürümeye basladi “ölmüs cocugumun mezarini ariyorum” dedi, bayağı yürüdük, sonra fazla net olmayan ama mezarlik oldunu tahmin ettiğimiz bir yer gördük hep kücük mezarliklardi üzerlerinde taslar vardi. Rüyami yorumlarsaniz sevinirim. Teşekkürler Arzu. 23, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada yanlış anlaşılmak tabiri

Rüyada kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada dağınık ev görmek hayra yorulmaz, iyi değildir. İşlerin karışacağına, içinden çıkılmaz seviyelere gelebileceğine işaret edebilir. Bu rüya aynı zamanda duygusal olarak incinmiş olduğunuzu, bastırılmış anılar, gizli korkularınızı gösterebilir.

Rüyada yanlış anlaşılmak, dikkat edilmesi gereken bir rüyadır ve aynı gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da önemli anlam taşır ve genellikle dedikoducu birini işaret ederken, onun yüzünden aile içinde huzursuzluk, sıkıntı veya sorun yaşamaya işaret eder. Rüyada yanlış anlaşıldığını görmek daima dost olduğunu sandığınız birinin aslında düşman olduğunu ve ona karşı dikkatli olmak gerektiğine rivayet eder.

Rüyada kız çocuğu görmek, şu anda gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak sabır ve gayretlerinizle bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler.

Rüyanın son bölümü ise hayatınızda bir iç muhasebe yaşadıktan sonra sorunlara çözüm yolu bulacağınızı, yaşadığınız sıkıntılardan kurtulacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada yanlış anlamak nedir?

Rüyada bir şeyi ya da birini yanlış anladığını görmek rüya sahibinin  gerçek hayatında mutsuz olduğunu, sahip olduğu şeyler hakkında memnuniyet duymadığını ve hep biraz daha fazlasını istediğini, bu yüzden her zaman gergin ve huzursuz olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir