Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Yanlış Namaz Kıldıran Hoca

Rüyada yanlış namaz kıldıran hoca görmek ne demektir?

Merhaba, geçen gece rüyamda bir lider vardı, insanları birbirine düşürüyordu, bende etraftakilere onu tahtdan indirirsek sorunun biteceğini söyledim ve indirdik. Daha sonra sorun çözüldü bunun üzerine önemli bir camide ve özel getirilmiş bir hoca namaz kıldırıyordu, bende vardım ama hoca namazı yanlış kıldırdı, ben ve arkadaşım bu duruma saftayken gülüştük, namaz bitti ve herkes yan taraftaki bir masaya yanında getirdiği KUR’AN’ı getirip el basıp iman ediyorlardı ama ben ve arkadaşım yanımızda KUR’AN götürmediğimiz için biz iman edemedik ve yanımızda 3. bir kız vardı gelinlik içinde ama kızı tanımıyorum oda bizim gibi iman edememekten yakınıyordu.

Rüyada yanlış namaz kıldıran hoca görmek yorumu

Rüyanız oldukça enteresan ve böyle önemli rüyaların yorumunu isterken mutlaka hakkınızda yaşınız, mesleğiniz gibi bilgileri vermelisiniz. Aksi takdirde genel açıklamalardan fazlası yapılamaz.

Rüyada lider birini görmek gerçek yaşamda fazla pasif kaldığınızı, yaşamda daha aktif rol almanız gerektiğini işaret ederken onu tahtından indirmeniz hayatta artık daha aktif rol almaya karar verdiğinizi simgeler. Rüyada cami görmek, En hayırlı rüyalar arasındadır, görene huzur verir ve selamete çıkacağınıza işaret eder. Camide namaz kılmak, camide namaz kıldığını görmek, Hayırlı bir şey yapmak, sevap kazanmaya işarettir. Namazın yanlış kılınması ise bu konuda bir aksaklığı gösterir. Rüyada gülüşmek güzel müjdeye ve murada ermeye işaret eder. Rüyada kuran görmek, bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan kuranı kerim Tanrı tarafından korunduğunuzun ifadesidir. Kuran-ı Kerime el basarak iman edenler güçlü olmayı ve düşmanları yenmeyi işaret eder. Sizin bunu yapamamanız bir sorunu gösterir. Rüyanın unsurları: lider, taht, cami, gülüşmek, Kurana el basmak, iman edememek, gelinlikli kız.

“Rüyada Yanlış Namaz Kıldıran Hoca” için 2 yanıt

İyi geceler. Benim ruhi durumum şöyle; evliyim ama iki yıldır birlikte olduğum bir bayan vardı ayrıldım ve bu bayana maddi anlamda yardım etmek için çok yüklü miktarda borçlandım, şuan için bir işim yok. Rüyam şöyle; rüyamda büyük bir apartmandayım amerikan vari bir bina, bir katta birden fazla daire var. Sevdiğim kadın ile telefonda konuşuyorum “nasılsın iyi misin” diye ve ben ona olduğum yeri söylüyorum, sanki onun yanına gitmişim yada aynı ortama yerlesmısız gibi ama uzun zaman geçtikten sonra gibi özlem ile onu arıyorum “ben geldim buradayım” diyorum. Oda “eve git, ben dısarıdayım geç geleceğim” diyor. “Evde abim var” diyor. Eve gidiyorum. Çocuklar da evde ama sadece en ufak oğlunu görüyorum. Sonra abisi ile konuşuyoruz. Sonra bana ismini söylüyor ben onun evinden ayrılıyorum. Bu arada bina da aynı katta oturuyoruz ama daireler arasında mesafe var. Sonra kaldığım daireye giderken bir bayanla gülüşüyoruz. Onunla seçilme noktasına geliyoruz. Kaldığım daireye gidiyorum dairede yabancı insanlar yatıyor ama benim odam boş ama odalar arasında duvar kısmı olarak yok. Sonra gülüştüğüm bayan ile sakin ve gizli bir yer arıyoruz. O bayan üstünü değiştirmek için yer arıyor sonra gülüşüyoruz. Olduğumuz oda koridorda olduğu için ve içerisi göründüğü için ben o bayana o esnada bir dolap görüyorum oraya gir diyorum ben de geleceğim diyorum ve uyanıyorum. Rüyam hayırlara gitsin acaba yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir