Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Yapı Market Görmek

Rüyada yapı market neye delalet eder?

Ben yaklaşık 2 aydır eski sevgilimi sık sık rüyamda görüyorum, ilk gördüğümde bana yalvarıyordu “seviyorum seni, ne olur geri dön” diyordu, bende dayanamayıp “tamam” diyordum, çok mutlu oluyorduk, bana olan sevgisini bana yansıtıyordu ama diğer gördüklerimde ise ben hep onu gördüğümde suratımı asıyordum, nefret ediyordum, o da benden nefret ediyordu.

Gördüğümde başımı çeviriyorum o da aynısını yapıyor yani kısacası ben anlam veremiyorum, sevgiliyken bile bu kadar çok rüyama girmedi. Son gördüğümde barışmışız ve evlilik hazırlıkları yapıyoruz, evin eksiklerini tamamlamak için bir yapı markette ürünlere bakıyorduk. Son bir aydır ise sürekli her gün rüyama giriyor, rüyada eski sevdiğini yalvardığını görmek neye yorulur?

Rüyada yapı market görmek yorumu

Meltem selam, rüyanız sanki bir pişmanlık işareti gibi görünmektedir.. Sizin ya da onun vermiş olduğunu bir karardan, yaptığınız bir şeyden dolayı pişmanlık içinde olduğunuzu göstermektedir. Bu konuda lütfen eski sevgili sayfasını dikkatle inceleyin. Rüyalarınızın bir diğer önemli yanı ise onu sürekli görmeniz olup, bu iki anlama gelebilir. Ya onu kafanıza çok takıyorsunuz ya da bu rüyaların verdiği mesaj çok güçlü, bunu da ancak siz bilebilirsiniz.

Rüyada yapı market görmek rüyayı gören kişinin büyük bir zihinsel gerginlik yaşadığını ve stresli olmayı simgeler. Rüyada bir yapı marketi gezdiğini görmek Yeni fikirler için beyin fırtınası yaşandığını ve çeşitli seçenekleri aklınızdan geçirdiğinizi ve bir önce bir karar verip rahatlamak istediğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir