Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yapılmakta Olan İnşaat Görmek

Rüyada yapılmakta olan inşaat görmek ne demektir?

Rüyamda yapılmakta olan bir inşaat gördüm, binanın temelinden çıkan topraklarda etrafındaydı önceden yağmur yağmıştı ve toprak o nedenle kuru değildi, üç dört katlı bir inşaattı ve tuğlaları örülmemiş idi, yarım bir kaba inşaattı. Binanın az ilerisinde çamur olmayan kısımda sevgilim binayı arkasına almış yüzü bana dönük beni bekliyordu ve bende o yöne doğru ilerledim. pınar, 23 yaşındayım, kimya bölümü son sınıf öğrenciyim, bekarım.

Rüyada devam eden inşaat görmek neye yorumlanır?

Rüyada inşaat açıklamaları detaylı olarak inşaat rüya tabiri adresinde bulunmaktadır. Rüyada inşaat görmek kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen inşaat yeni bir enerji dalgasına, büyümeye, hırsa ve güven yenileme anlamlarına gelir. Hayatınızı yeniden kuracağınızı işaret eder. Rüyada inşaat görmek iyiye yorumlanır, inşaat görmek, inşaat yapmak, ev almak, yapı almak, ev satmak, yapı satmak, yapı tamirat, yapı tadilat vb. inşaat ile ilgili rüyalar, yeni bir iş, yeni bir kazanç kapısı, yeni ev, yeni iş yeri müjdecisidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada inşaat görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yapılmakta Olan İnşaat Görmek” için 2 yanıt

Rüyayı ben görmedim aslında annem gördü ve dediğine göre: Bizim bahçeye bir uçak inmiş ve uçaktan bir kaç insan inmiş ve bekleyeme başlamış. Annem onlara niye burada indiniz demiş. Onlarda eşini bekliyoruz sizden bir daire(ev) alacağız. demiş. Annemde bizim evler daha yapılmadı demiş. Onlarda olsun demişler ve bekleyeme devam etmişler.

Ruyamda hazirda yapilan tanidik birinin Ev insaatina gidiyorum ve oradaki insaatci ustaya gelip benimde evime fiyat cikarmasini istiyorum ama buaradanda insaata kendimde el atiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir