Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yapıştırıcı Görmek

Rüyada yapıştırıcı neye delalet eder?

Sayın admin, ben dün gece gördüğüm rüyada annemi ziyaret etmişim ve annemin evinde onun çok sevdiği bir çiçeğe kolumu çarparak onu kırıyorum. Çok üzülüyorum ve annem de üzülmesin diye çiçeğin kırılan dalını yapıştırıcı ile yapıştırıyorum ama bir taraftan da çok korkuyorum ve kendi kendime “ya annem anlarsa, acaba doğruyu söylesem mi” diyorum. Yapıştırdığım dal gayet güzel yapışıyor ve çiçeğe bir şey olmuyor.

Çok değişik bir rüyaydı, uyandığımda huzurluydum, bu size göre neye işarettir? Teşekkür ederim. 27, kadın, evli, çalışıyor.

Rüyada yapıştırıcı görmek yorumu

Rüyada yapıştırıcı görmekNihal selam, rüyanızda annenizi ziyaret etmeniz reel yaşamda hiç suçunuz olmadığı halde başka insanlar yüzünden bir üzüntü yaşadığınızı, sizi rahatsız eden bir şey ya da birisi olduğunu, bunlar karşısında sığınacak bir yer aradığınızı gösterirken, sabır ve çabayla bunları atlatacağını temsil eder. Rüyada bir şeyi kırmak gerçek yaşamda kendini aşırı zorladığınızı, sınırların ötesini hedeflediğinizi ve bu fiziksel zorluklar nedeniyle sıkıntıya girdiğinizi, belkide bu yüzden sağlık sorunu yaşayabileceğinizi simgeler. Rüyada ilginç bir şekilde (gerçek hayatta olmayan) çiçeğin kırdığınız dalı yapıştırmanız gerçek hayatta işinizi iyi yaptığınızı ifadesidir çünkü rüyada bir şeyi yapıştırdığını görmek ara bulmaya, işini iyi yapmaya ve her türlü tecrübeye işaret eder.

Rüyada yapıştırıcı görmek size veya sevdiklerinizi rahatsız eden veya zarar verme ihtimali olan bir durumu ya da olayı önceden hissetmeye veya haber almaya delalet eder, kişinin bu sayede bu durumu zarar görmeden atlatacağına yorulur. Rüyada yapıştırıcı almak tecrübeli ve işinin ehli , ara bulmayı seven bir kişiden destek alarak önünüzdeki bir sorunu kolayca atlatacağınıza delalet eder. Rüyada tutkal görmek aynı zamanda bir korku veya tuzak ihtimalini gösterir. Bu ortaklık veya taahhüt konusunda bir güvensizlik olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir