Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yaprak Dökmeyen Ağaç Görmek

Rüyada yaprak dökmeyen ağaç neye delalet eder?

Rüyada yaprak dökmeyen ağaç görmekBende rüyamda yolda giderken ardı ardına kurumuş yaprakların arasından 10 ve 5 er lira buluyordum, sonra hepsini sayıyordum, hepsinin toplamı 50 lira kadardı. Sonra ileride bir yaprak dökmeyen ağacın altında ağlayan bir kız çocuk gördüm, sanırım 5 – 6 yaşlarındaydı. Yanına gittiğimde onun bir Suriyeli çocuk olduğunu gördüm “neden ağlıyorsun” dedim, o da  annesini kaybettiğini, 2 gündür aç olduğunu söyledi. Biraz önce bulduğum parayı ona verdim ve elinden tutup yardımcı olmaları için polis karakoluna götürdüm. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada yaprak dökmeyen ağaç görmek yorumu

Nejdet selam, rüyada gördüğün kurmuş yapraklar bir hayala kırıklığı yaşadığının işaretidir, kuruyan yaprakların arasında bulduğun kağıt paralar ise büyük ihtimalle bu hayal kırıklığının maddi bir konuda olduğuna işaret etmekte, alın teri dökmeden, kolay yoldan elde ettiğin bir kazancın benzer şekilde elinden gitmesinin sende bir hüsrana neden olduğunu göstermektedir.

Rüyada yapraklarını dökmeyen ağaç görmek kalıcı zenginlik, sürekli mutluluk, ölümsüzlük, yüksek umutları işaret eder ve bu bu konularda sürekliğinin önemini hatırlatır, geçici zevk, heves ve kazançların mutlaka hüsranla biteceğini belirtir. Yaprağını dökmemiş bu ağacın altında ağlayan, sonradan Suriyeli olduğunu gördüğün çocuk ise aslında gerçek hayatında senin ilgine, sevgine veya desteğine ihtiyacı olan bir çocuk olduğunu temsil ederken, bulduğun parayı ona vermen bu durumun (çocuğun yardımına ihtiyacı olması) farkına varacağını, ona el uzatıp onu sevindireceğini ve böylece kendini de çok iyi hissedeceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir