Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yaprak Dökümü Görmek

Rüyada yaprak dökümü görmek neye delalet eder?

Salon çok büyük ve kalabalık, bende insanların içinde bir yerde ayakta duruyorum. Çoğu insanda ayakta ama. Ortada podyum, podyumun 4 tarafında insanlar ve podyumda yaprak dökümünün ferhundesi Deniz Çakır. O kadar güzel ki gelinlik içinde podyumda gülücükler saçarak yürüyor ve etrafında çocuklar ve genç kızlar var, podyumun ucuna kadar geldi gelin çiçeğini arka doğru fırlattı, almaya çalıştı o genç kızlar, aldılar, öyle gördüm.

Rüya başlığı: ünlü birinin gelinlik giydiğini görmek
Rüya detayı: yaş:26
bayan-bekar-sekreter
rüyamda konser salonu gibi bir yerdeyim.

Rüyada yaprak dökümü dizisi neye yorulur?

Rüyada ünlü birini görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, tanışmak Yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

“Rüyada Yaprak Dökümü Görmek” için bir yanıt

Merhabalar. Ruyamda vefat etmiş babamı gördüm, bir bahçedeydi ve herkes ısrar etse de bahçe ile uğraşmakta idi. Kuru yaprakları, bitkileri tırmıkla temizliyor ve toprağı daha güzel bir hale getiriyordu. Bahçenin kenarlarını yeşil ama diğer yerleri bir kuru gibiydi. Anlamı hakkında bilgi verirseniz sevinirim, önceden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir