Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada yaprak görmek neye işarettir?

Ben rüyamda kendimi bir ormanda görüyorum, sanırım mevsim sonbahar çünkü yapraklar kızılımsı ve sarı tonlarında yerde ve ağaçların üzerinde sarı yaprak dolu, ben yerdeki yaprakların üzerinde oturup etrafa bakıyorum ne kadar çok yaprak var diye düşünüyorum. Yine aynı rüyanın içinde 2 tane bal arısı gördüm ancak bana hiç bir şey yapmadılar. Rüyamın yorumunu alabilirsem çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Rüyada yaprak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yaprak görmekÖzlem selam. Rüyada orman görmek işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda yürümek, ormanda yürüyüş yapmak, gezi yapmak, gerçek yaşamınızda iş ya da eğitim hayatında emin adımlarla ilerlemeyi temsil eder. Rüyada Sonbahar yaşam döngüsünün sembolik ifadesidir. Yaşam devam etmektedir ve çalışmalarınızın meyvesini toplama zamanının geldiğini ifade eder. Rüyada bal arısı görmek, üstün gayretiniz ve çalışkanlığınız sayesinde, size yapılan tüm haksızlıklarla baş edip, başarı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler.

Yaprak yeşil, canlı ve ağaç üzerinde ise çok iyidir. iyiye, hayra yorulur. Murada ermek, sağlık, mutluluk bol kazanç demektir. Yaprak yeşil, canlı fakat yere düşmüş ise küçük bir üzüntülü haber veya basit hastalığa delalet eder. Sararmış yaprak, kurumuş yaprak, havada uçuşan bir yaprak veya yerlere dökülmüş yapraklar hayal kırıklığı yaşamak demektir. Yere dökülen kurumuş yaprakları toplamak veya yerdeki yaprakları süpürdüğünü görmek kişinin yaşadığı bir hayal kırıklığı hakkında bazı sorgulamalar yaptığını ve hatanın kimde olduğunu araştırdığını temsil eder.

Rüyada incir ağacı yaprağı görmek üzüntüye işarettir. Bir ağacın bir dalının yapraklandığını görmek istediğiniz şeylerin olacağını işaret eder. İş hayatınızda büyük başarılar kazanacaksınız demektir. Bir başka rivayete göre rüyada yaprak görmek rüya sahibinin kazançlı bir ise başlayıp, bol para kazanacağına işarettir.

“Rüyada Yaprak Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda yemyeşil bir ormanın içindeydim, daha önce ölen karımı gördüm oda benim yanımdaydı, elinde asma yaprağı vardı, o yaprağı toprağa ekip büyüyünce bir ev olacağını söyledi, bende ona yardım ettim, beraber diktik toprağa, anında büyüdü kendiliginden bir eve dönüştü içine girdim içi çok iyi döşenmiş bir haldeydi, bende sevindim. böyle bitti bu rüyam ne anlama geliyor? 45, Erkek, Dul, Öğretmen

Merhaba, ben rüyamda sırt üstü hareketsiz bir halde uzanmaktaydım. Tavan duvarında gri siyah kabarık bir leke vardı ve hareket halindeydi. Ondan korkmadığımı hissediyordum. onunla konuşmadan sanki beynimdeki sorularıma cevap verdiğini hissettim. Daha sonra duvarda bir çatlak oluştu ve kötü bir şey mi olacak diye düşünürken o çatlaktan sararmış bir yaprak göründü, tekrardan kötü bir olay mı olacak diye düşünürken sorduğumda tavan duvarı karardı ve uyandım.

Rüyamda evin odasinda posete bocek topluyoruz bocekler buyuk ve koyu yesil renkte ve ucuyorlar yerden topluyoruz yerde hem yesil yapraklar var hemde her biraz islak gibi ve odamdayiz heryer sisli bocekler olu saniyoruz boceklerden biri canlaniyor ve posete hareket ediyor sonra hepsi hareket edip ucmaya basliyor odada sonra yerdeki yapraklarin arasindan kucuk koyu gri bocekler de cikiyor sonra ortalikta ucuyorlar bende kafami kapatiyorum odadan cikmaya calisiyorum ama kapinin onunde 4 den fazla kaplumbaga var onumu kesiyorlar ve cok hareketliler odamda butun canlilar birbiri ile savasiyor bende sadece saklaniyorum kapiyi acmaya calisiyorum bunu bana aciklarmisiniz LUTFEN deliricem cunku neyi arastiricam bilmiyorum farkli seyler cikiyor anlamadim gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir