Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yaprak Sarmak

Rüyada yaprak sarmak neye işarettir?

Merhaba, ben biraz saçma bir rüya gördüm az once ve fazlasıyla etkisinde kaldım, rüyanın yorumunu çok merak ediyorum. 28 yaşındayım, bekarım, çalışmıyorum ve bu aralar fazlasıyla mutsuz sinirli ve karamsarım. Rüyada ben, 2 ablam ve 15-16 yaşlarında bir kız var. Sözde tarihi bir binanın içindeyiz, ben ve ablamin biri bir araçla ilerliyoruz ama sanki yasa dışı bir iş yapıyormuşuz gibi his var, ayni anda da telefonla diğer ablamla irtibattayız. Yollar gittikçe uzuyor sanki ve yol yuvarlak, sanki kat çıkıyormuşuz. Giderken yollara sarma içi bırakıyoruz azar azar. Neyse baya gidiyoruz, gittiğimiz yer karanlık baya telefonla ışık tutuyorum ve olayı algılamaya çalışıyorum.

Meğerse ablam yaprak bulmuş ve sessizce (bize ait degil ya yapraklar) o ufak kızla sarmaya calisiyorlar. Yavaşça, katları inerek sarıyorlar. Onlar sararken, karanlıktan, maymuna benzer canlılar sarmalarına engel olmak için ellerini kollarını tutmaya çalışıyorlar ve ben bir bıçakla onlara engel oluyorum ve onları yaralıyorum. Yol ilerledikçe dahada çok saldırı oluyor ve daha çok canlarını yakıyorum. Neyse sonunda çıkışa geliyoruz ve ellerimizde sarma poşetleri var.

Büyük ablam kapının kolunu tutuyor ve bize sessiz olmamızı söylüyor ve ışığı kapatıyor ama ben o an fark ediyorum ki birisi benim fotoğraflarımı çekiyor ve korkuyorum. İlk ben çıkıyorum dışarı, elimde poşetle. Adamın birinin başka bir adama bağırdığını duyuyorum ‘ez onları, öldür şahit bırakma’ diye. Adam bir kamyonla üzerime ilerliyor sonra ezemeyince araçtan inip bıçakla saldırmaya çalışıyor. Ben tutuyorum adamı kolundan, o arada ablamlar ve o kız geliyorlar yanıma. Adam bağırıyor kızıyor ne işiniz var orada falan diye. Ben diyorum ki, ablam yaprak bulmuş, sardık Bunda ne var ki diye adam şaşkın bir ifade ile bize bakıyor. Ve orada korkuyla uyanıyorum. Rica etsem yorumlar misiniz? Teşekkür ederim.

Rüyada yaprak sarmak tabiri

Sevgi merhaba, rüya konusunda uzmanlar rüyaları saçma – normal gibi nitelemekten ziyade; değerli – değersiz, yorumlanabilir-yorumlanamaz, kendi içinde tutarlı-tutarsız gibi nitelemektedir. Dolayısıyla o yüzden senin rüyana saçma dememek lazım. Rüyada birbirinden farklı birçok olay var ve rüya birden fazla farklı yerde geçiyor ancak rüyanın ortak noktası inanılmaz bir şekilde yaprak sarmak. Bu nedenle yaprak sarma işleminin açıklamasını yapacağım, bu bilgilerle mesajı siz tespit etmeye çalışmalısınız.

Rüyada yaprak sarması yemeği görmek gerçek yaşamda olaylara iki açıdan, iki farklı yönden bakmak gerektiğini, sonra bu iki bilgiyi bir araya getirip değerlendirme yapmak, karar vermek gerektiğini temsil eder. Rüyada yaprak sarması sarmak kişinin mükemmel bir organizasyon yeteneği olduğunu, insanları bir araya getirme veya ara bulma konusunda yeteneği olduğunu gösterir. Ancak rüyada yaprağı siz değil başkaları sarıyor; rüyada yaprak saran birini görmek çevrenizde bilgi ve görgüsüne güvenebileceğiniz, kendini iyi yetişmiş kişiler olduğunu ve onların tecrübelerinden yararlanmak gerektiğini simgelemekte ve bu konuda büyük ihtimalle bu konuda ablanızı işaret etmektedir.

“Rüyada Yaprak Sarmak” için bir yanıt

Yaprak sarması yiyen birini görmek
Rüyamda motorsiklet ile hiç bilmediğim yerleri geziyordum, motor benim degildi. Bir köprüden geçtim sonra bir tepede durdum. Deprem olduğunu gördüm, bir bina bayrak gibi dalgalanıyordu bir ileri bir geri. Sonra motora binip kaçtım. Gene o köprüden geçtim ve bir abimin dükkanına geldim, orada bir sevdiğim birde uzun zamandır konuşmadığım dargın olduğum bir abim vardi. Adam telefoncu ama dönerci dükkanında idi. Anlam vermeye çalışırken döner tezgahinin üzerinde yaprak sarması yediklerini gördüm, sonrada uyandım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir