Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yaprak Sarması Yemek

Rüyada yaprak sarması yediğini görmek ne demek?

Merhaba, Rüyamda ölmüş olan babamı gördüm. Annem yaşıyor. Babam ölmeden önce giyindiği bordo bir ceketi vardı, babama çok yakışırdı. O dönemdeki haliyle gördüm. Biz annemle birlikte 1 tepsi börek yapıyoruz. Daha sonrada annem yaprak sarması yapıyor, pişiriyor. 2 tepsi yapıyor, tepsiye düzgün bir şekilde dizecekmişiz. Büyük olan yaprak sarmalarını yiyoruz. Çok lezzetli sarmalar.

Bir bakıyorum 25 sene önce oturduğumuz evin mutfağındayız. Mutfak masası da benim masam. Mutfak aydınlık ve duvarları beyaz ve büyük fayanslı. O masanın üzerinde yaprak sarmalarını tepsiye dizip büyüklerini yiyoruz. Şimdiden teşekkürler. 38, Kadın, Evli, Ev hanımı, ben şu anda eşimden ayrıyım fakat eşimi seviyorum, 2 çocuğumuz var, ayrılmak istemiyorum.

Rüyada yaprak sarması yemek yorumu

Rüyada ölmüş olan babayı görmek sizin rahmetli babanızdan aldığınız ve sizi özel kılan değerleri simgeler, aynı zamanda bu kıymetli değerlerin farkında olmak ve ona göre davranmak gerektiğine işaret eder. Rüyada ölmüş babayı görmek öte yandan sizin sahip olduğunuz bu güzel özellikler için rahmetli babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu rüya özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyada börek yapmak, börek pişirdiğini yaşamın tadını çıkarmayı iyi bildiğinizi işaret etmektedir.

Rüyada yaprak sarması pişirmek rüya sahibinin gerçek hayatta mükemmel bir organizasyon yeteneğine sahip olduğunu, kişileri bir araya getirme veya ara bulma konusunda üstün yeteneği olduğunu gösterir. Rüyada yaprak sarması yemek organizasyon, sevk ve idare konusunda üstün yetenekleriniz olduğunu simgelerken aynı zamanda bu yeteneklerini artık başkaları için değil biraz da kendiniz için kullanmanız gerektiğine işaret eder. Sarmaların çok lezzetli olması işin sonunda sevineceğiniz, mutlu olacağınız gelişmelere işarettir.

Rüyada mutfak görmek aile sıcaklığına ve manevi yönden beslenmeye ihtiyacınızı temsil eder. Bu besleyici anneniz veya sevgi görmek istediğiniz diğer kişiler olabilir. Alternatif olarak mutfak bir değişimin, dönüşümün simgesi olabilir. Rüyada büyük mutfak eksikliğini hissettiğiniz aile özlemi ve manevi açlığın derecesinin büyük olduğunu simgelerken küçük mutfak bunun terine yorumlanır.

“Rüyada Yaprak Sarması Yemek” için bir yanıt

Rüyamda bir şekilde erkek arkadaşımdan hamile olduğumu görüyorum ama karnım belirgin değil sadece hamileymişim. Üvey anneme açıklıyorum biz ilişkiye girmedik nasıl hamile olurum o beni öper sarılır sadece bundan hamile kalınmaz diyorum, annemde o erkektir diyor. Ben hep anneme kendimi açıklamaya çalışıyorum annemin yüzünde hafif bir tebessüm var. Sonra annem komşularımıza sarma ikram ediyor, birinci tabak dolu ikinci tabakta bir kaç tane var bunlardan biri yarım canım çekiyo o yarım sarmayı yiyorum. Tekrar eve geçiyoruz ben yine anneme kendimi açıklamaya çalışıyorum bişey yapmadık hamile kalmış olamam diyorum aynaya bakıyorum yüzüm çok güzel pürüzsüz saçlarım da öyle güzel. Yaşım;18, Medeni halim; bekar, Ruh halim; karışık, düşünceli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir