Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yara Bandı Görmek

Rüyada yara bandı görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben bu sabah saatlerinde bir rüya gördüm. Rüyamda babam ve annemle tanımadığım bir yolda caddede arabayla gidiyorduk, arabayı ben sürüyorum. Yeni ehliyet almama rağmen rüyada arabayı hatasız kullandım hatta annem rüyada beni tebrik etti ve babamdan dahi iyi kullandığımı söyledi. Bir yerde durduk, annem ve babam arabanın kapılarını açıp indiler (daha doğrusu indiklerini zannettim) ve ben arabayı kaldırıma iyice yaklaştırmak, iyi park etmek için arabayı çalıştırdım, o anda annemin çığlığını, babamın “dur, ne yapıyorsun sen” diye bağırdığını duydum.

Meğersem arka koltukta oturan annem arabadan henüz tam olarak inmemiş ayağının biri henüz arabadaymış ve ben arabayı hareket ettirince annemin ayağı yaralandı. Hafif kan akıyordu, anneme “hemen hastaneye gidelim” dedim, annem “gerek yok, ilk yadım çantasından ilaç, pamuk ve yara bandı getir” dedi (annem emekli hemşire gerçekte). ben onları getirdim, yarayı temizledi ve oraya yara bandı yapıştırdı. Bu arada babama anneme “hanım, hanım, oğlunun şoförlüğünü öve öve bitiremedin, bak ayağını kırıyordu” diye alaylı bir şeyler söyledi. Bu neye işaret? 19 erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada yara bandı görmek yorumu

Rüyada yara bandı görmekMert selam, rüyada araba sürmek rüyayı gören kişinin kişisel gelişim açısından oldukça iyi bir seviyeye geldiğini, ayaklarının üzerinde durmayı öğrendiğini ve kendi kararlarını kendinin vermeye başladığını simgeler. Arabayı park ederken daha iyi park etmek amacıyla yaptığın hareket sonunda annenin yaralandığını görmek aslında sizin hayatınız hakkında vermeyi düşündüğünüz bir karar sonunda annenizi üzmekten çekindiğini temsil etmektedir. Unutmayın ki bu hakkınızda hayırlı ise annen üzülse bile senin için sevinecektir.

Rüyada yara bandı görmek yaşamda sınırlamaları temsil eder, bu sınırların olağan olduğunu ve kafaya fazla takmadan normal insanlar gibi davranmak gerektiğini ifade eder. Rüyada yara bandı kullanmak veya kullandığını görmek rüya sahibinin hayatında uymak zorunda olacağı bir kuralın daha devreye gireceğini ve bunun aslında yaşamdaki bir değişimin sonucu olduğunu anlatır. Rüyada bant görmek veya bant kullanmak yaşamınızdaki sınırlama ya da kısıtlamalardan kurtulmak için daha fazla gayret göstermeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada lastik bant görmek veya lastik bant kullanmak Sizin tutum, hayal gücü ve düşünme yolu konusunda kendinizi geliştirmeniz gerektiğini ifade eder

“Rüyada Yara Bandı Görmek” için 2 yanıt

Yara bandı yapıştırmak
Merhaba, rüyamda şuanda ayrı yaşadığım eşimi gördüm, annemlere gelmiş ama yüzü başka biri gibi, yüzünde çizikler var ellerinde yaralar kavga etmiş sanırım. Benim elimde yara bantları var, yaralarına yapıştırıyorum ama benimle konuşmuyor, soruyorum “ne oldu” diye, anlatmıyor soguk bir şekildeyiz, içimden acaba düzelecek miyiz diye geçiriyorum devamını hatırlayamadım ama bu çok etkiledi beni, yorumlarsanız çok mutlu olurum.

Songül merhaba, gördüğün rüya eşinin şu anda gergin bir dönmem geçirdiğini, adeta bir öfke patlaması yaşadığını anlatırken öte yandan da karşılıklı oturup halletmeniz gereken bazı ihtilaflar olduğunu anlatmaktadır. Yaralarına bant yapıştırmanız sayfada anlatıldığı gibi
yaşamınızda uymak zorunda olacağınız bir kuralın daha devreye gireceğini ve bunun aslında yaşamdaki bir değişimin sonucu olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir