Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yara Görmek

Rüyada yara görmek neye işaret eder?

Rüyada yara görmekRüyamda bacağımın iç tarafında iki tane yara vardı, ikisini de patlattım ama birinden hiç bir şey çıkmadı, diğerinden ise içinden yonca yaprağı ve yağlı tuhaf bir şeydi sonra eşimin bana sarıldığını gördüm uyandım. Bunun bir manası var mı?

Rüyada yara görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yara görmek en sık görülen rüya çeşitlerinden biridir. Erkek, kadın, çocuk, genç, yaşlı hemen herkes rüyasında yara, yaralama, yaralanma, yaralanmak ile ilgili bir rüya görmüştür, görecektir. Yara rüyaları yaşa, zamana, mevkiye, yaranın çeşidi ve özelliği ile içinde bulunulan ruh haline göre dikkatle yorumlanmalıdır.

Rüyada yara görmek genelde helal para kazanmak, yaşam mücadelesi ve zengin olmak için çekilen meşakkati simgeler. Rüyada yaralanmak, bir yerinin kesildiğini, yaralandığını görmek genel anlamda para, kazanç, bolluk, bereket demektir. Ancak yaranın altında et görünürse bu tam tersi para sıkıntısını gösterir. Bir erkek rüyasında yaralandığını görürse yakınları onun hatalı işlere girmesine engel olacak demektir. Bir kadın rüyasında yaralandığını görürse sevgilisi ya da kocası tarafından aldatıldığını işaret eder.

Rüyada yaralı birini görmek, birinin yaralandığını görmeniz, hastalığa işaret eder. Kötü bir olayın canınızın sıkılmasına sebep olabileceğini gösterir. Ayrıca gerçek dostunuz olmayan bir arkadaşınız tarafından incitilebilirsiniz demektir. Rüyada birini yaralamak , kendini korumak için yaraladıysa yaralayan üzüntüye.

Rüyada yara görmek detaylı yorumlar

Rüyada kendi vücudunda yara görmek çalışmakla elde edilecek mal, helal kazanç ve berekete işarettir.
Rüyada sağ elde yara görmek erkek tarafından bir maddi kazanca, mirasa, yardıma işarettir,
Rüyada sol elde yara görmek kadın tarafından bir maddi kazanca, mirasa, yardıma işarettir,
Rüyada ayakta yara görmek rüyayı gören tarımla uğraşıyorsa bol mahsule işaret eder.
Rüyada topukta yara görmek çocuktan bir maddi kazanç, miras, yardım demektir,
Rüyada iltihaplı veya kokulu yara görmek nafakaya veya diğer ihtiyaçları karşılamak için çalışma zorunluluğunu gösterir.
Rüyada karında yara görmek çocuk veya torun tarafından gelecek bir zarara, malına müküne gelecek bir kayba, rahatsız edecek dedikodu veya söze işaret eder.
Rüyada başta yara görmek mal sahibi için dikkat edilmesi gereken bir duruma dikkat çeker,
Rüyada baldırda yara görmek uzun bir ömre, bacakta yara kavim ve akrabaların çokluğuna işarettir,
Rüyada iki ayağında birden yara görmek bulunduğu iş ve görevde çok uzun süre kalmaya,
Rüyada kalp ve göğüste yara görmek gençler için aşık olmak, yaşlılar için üzüntü demektir. Yönetici konumda çalışan birinin başında veya herhangi bir yerinin yaralandığını görmesi ömürlerinin uzun olmasına, dostlarını ardına almalarına işarettir,
Rüyada yaralandığını fakat kan akmadığını görmek kendine has fazilet ve meziyetlerin su yüzüne çıkmasına delalet eder,
Rüyada yaralandığını ve bu yaradan kan geldiğini görmek eline mal geçeceğine işarettir.
Rüyada yarasının kabuk bağladığını görmek, çektiğiniz sıkıntıların karşılığını almanın zamanı geldiğine işaret eder. Kurumuş yara kabuğunu kaldırmak ise kavuşmayı istediğiniz bir dileğiniz konusunda acele ettiğinizi simgeler.
Rüyada bıçak, demir gibi şeylerle birini yaralamak hata aramak ve art niyeti gösterir. Bu huyunuz çevrenizdekileri üzmektedir.
Rüyada birini yaralamaktan dolayı diyet verdiğini görmek düşmanı sevindirmek, onun adını ünlendirmek ya da borcu varsa onu ödemek demektir.
Rüyada her hangi bir yerinden yaralandigini ve nasıl yaralandigini bilmedigini görmek, eğer yarasinin üzerinde kan varsa, yakın arkadaşları tarafından kendisinin zararli bir iş yapmaktan koruyacaklarina,
bu rüyayi bir kadin görmüs iş sevgilisi veya kocasının kendisine ihanet ettigine, eğer yaradan kan akiyorsa, bir arkadaşının kendisini gülünç bir duruma düsürecek bir harekette bulunacagina işarettir.
Bazilarina göre; rüyada vücudunda yara ve çiban gören o çibanlarin veya yaralarin sayisi kadar haram malin sahibi olur. Ancak bu çiban veya yaralar büyük ise, bunlar kendisinin ödemekle yükümlü olduğu maddi ve manevi borçla yorumlanir.
Bir başka rivayete görede: Vücudunun kimi azasinda yara olduğunu görse, tabir, yaranin görüldügü azaya göre yapilir. Söyle ki Yara gögüste ve kalpte olursa, erkek ve kadihlarin gençleri hakkında aska, ihtiyarlan hakkında da üzüntü ve kedere işarettir.
Yara sag elinin bas parmaginda olursa, rüya sahibinin üzerine lazim gelecek borca ve onun aleyhinde yazilacak protesto ve üzüntüye işarettir.
Kendisinde yara olup aktiğini gören kimsenin üzerinde bir borç vardir. Her akici yara, rüya sahibinin nafakasi ve gereksinimi için çalismasi lazim gelen seydir.
Bir kimsenin vücudunda veya karninda gördügü yarasi ve ondan kanin çikmasi, rüya sahibinin malina isabet edecek zarara yahut onun hakkında rahatsız edici bir sözün söylenmesine işarettir ve söylenen sözden dolayi kendisine sevap gelir.
Sag elinin parmagindaki yara, üzerinde kalacak borca işarettir.

“Rüyada Yara Görmek” için 12 yanıt

Gece rüyamda aynada yüzümün bazı bölgelerinde, vücudumun ise her yerine kan oturmuş gibi( kırmızı ile mor arası bir renkte) gördüm.Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Rüyada yara görmek genelde helal para kazanmak, yaşam mücadelesi ve zengin olmak için çekilen meşakkati simgeler.

ayağımdaki yarayı sıkıyordum ve odanın içine doğru su renginde bol bol su akmaya başladı acaba ne demek bu ?

Rüyada ayakta yara görmek rüyayı gören tarımla uğraşıyorsa bol mahsule işaret eder.

Merhaba, rüyamda eşimin göğsünden karnına kadar yara içinde olduğunu gördüm, akıntısı olmayan çok kötü görüntülüydü, anlamı nedir sizce?

Koltuk altımda kurşun yarası var kursunda içerde ucu gözüküyor.hastaneye gıdıyoruz ve müdahale etmiyolar.sonra kendim çıkarıyorum ve uyanıyorum.

Ablanızın rüyası, onun gerçek hayatta sizin sağlını hakkında bazı endişeler taşıdığını, sizi çok düşündüğünü işaret etmektedir.

Merhaba ben ruyamda boyun ve omuz bölgemin aşırı derecede tahriş oldugunu ve sag gogusumun ucunda mor bir çiçek çıktığını gördüm. Kafama cok takildi yardimci olursanız sevinirim

Rüyamda şu an oturduğumuz evi ben annem ve uzakta olan abim tadilat yapıyorduk duvarlara falan delik açmıştık ellerim temizlik malzemelerinden tahriş olmuştu ne anlami var acaba

Rüyamda sol kolumda yara gördüm yaraya bakarken yara birden çiçek açtı ve hemen kapandı ne anlama gelir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir