Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yaralandığını Görmek

Rüyada yaralandığını görmek neye işaret eder?

Merhabalar. 26 yaşında bir beyim, cafeterya işletmecisiyim. evli ve bir çocuk babasıyım. Rüyamda tanımadığım bir kadın tarafından kollarımdan ve baldırımdan yaralandığımı görüyorum. Yaralar çok derin fakat bir damla kan akmıyor.

Neredeyse kemiklerim görünüyor, etlerim açılmış, hafif sızı hissediyorum, fakat kan göremiyorum ve o halde günlük çalışmalarıma aldırmadan devam ediyorum. Bana bu rüyayı yorumlayabilir misiniz acaba. Şimdiden çok teşekkür ederim. Rüya unsurları tanımadığın bir kadın, kollarından yaralanmak, baldırlarından yaralandığını, derin yaralar, kemikler, etler, hafif sızı

Rüyada yaralandığını görmek neye yorumlanır?

Rüyada yara görme yaşa, zamana, mevkiye, içinde bulunulan ruh haline göre dikkatle yorumlanmalıdır. Rüyada yara görmek en sık görülen rüya çeşitlerinden biridir. Erkek, kadın, çocuk, genç, yaşlı hemen herkes rüyasında yara, yaralama, yaralanma, yaralanmak ile ilgili bir rüya görmüştür, görecektir.

Bir erkek rüyasında yaralandığını görürse yakınları onun hatalı işlere girmesine engel olacak demektir. Rüyada kendi vücudunda yara görmek çalışmakla elde edilecek mal, helal kazanç ve berekete işarettir. Rüyada yaralandığını fakat kan akmadığını görmek kendine has fazilet ve meziyetlerin su yüzüne çıkmasına delalet eder..

“Rüyada Yaralandığını Görmek” için 3 yanıt

Merhaba. Rüyamda hoşlandığım ama unutmaya çalıştığım çocukla onun sevgilisiyle (ayrılmışlardı rüyamda hala sevgiliydiler) ve de arkadaşlarıyla deniz kenarına tatile gitmişiz. Gerçek hayatta tanımama rağmen rüyada o kızla çok yakındık. Şakalaşırken de benim el tırnağımdan ve ayak baş parmağımın tırnağından beni yaralıyor bende onu o şekilde .Hoşlandığım çocukta sevgilisinin değilde benim yaralı ayağımı öpüyordu.Kızda buna bozuluyordu.Anlam veremedim açıkçası çünkü gerçekten onu unutmaya çalışıyorum ve konuşmuyoruz bir anlamı varsa lütfen kısa sürede yazar mısınız ? Şimdiden teşkkürler

Meltem merhaba,
Gördüğün rüya tipik bir eski sevgili rüyası olup, bu konuda detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında okuyabilirsin. Rüyada geçen tatile gitmek, yaralanmak, ayağını öpmesi gibi olaylar beyin tarafından senaryonun güçlendirilmesi amacıyla oluşturulmuş görüntülerdir.

Yok hayır, eski sevgilim falan değil, hiç sevgili olmadık, tek taraflı benimki, bir anlamı yoksa daha iyi benim için, teşekkür ederim yinede.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir