Rüyada Yaralandığını Görmek

Rüyada yaralandığını görmek neye işaret eder?

Merhabalar. 26 yaşında bir beyim, cafeterya işletmecisiyim. evli ve bir çocuk babasıyım. Rüyamda tanımadığım bir kadın tarafından kollarımdan ve baldırımdan yaralandığımı görüyorum. Yaralar çok derin fakat bir damla kan akmıyor.

Neredeyse kemiklerim görünüyor, etlerim açılmış, hafif sızı hissediyorum, fakat kan göremiyorum ve o halde günlük çalışmalarıma aldırmadan devam ediyorum. Bana bu rüyayı yorumlayabilir misiniz acaba. Şimdiden çok teşekkür ederim. Rüya unsurları tanımadığın bir kadın, kollarından yaralanmak, baldırlarından yaralandığını, derin yaralar, kemikler, etler, hafif sızı

Rüyada yaralandığını görmek neye yorumlanır?

Rüyada yara görme yaşa, zamana, mevkiye, içinde bulunulan ruh haline göre dikkatle yorumlanmalıdır. Rüyada yara görmek en sık görülen rüya çeşitlerinden biridir. Erkek, kadın, çocuk, genç, yaşlı hemen herkes rüyasında yara, yaralama, yaralanma, yaralanmak ile ilgili bir rüya görmüştür, görecektir.

Bir erkek rüyasında yaralandığını görürse yakınları onun hatalı işlere girmesine engel olacak demektir. Rüyada kendi vücudunda yara görmek çalışmakla elde edilecek mal, helal kazanç ve berekete işarettir. Rüyada yaralandığını fakat kan akmadığını görmek kendine has fazilet ve meziyetlerin su yüzüne çıkmasına delalet eder..

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir