Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yaralanmış Köpek Görmek

Rüyada yaralanmış köpek görmek neye alamettir?

Rüyamda yürüyorum, eve yaklaştığım sırada bir sokağa dönüyorum ve uzuvları birbirine geçmiş halde yerde yatan bir yaralı köpek görüyorum, önce korkup kaçmaya çalışıyorum fakat sonra yardım etmem gerektiğini düşünüp geri dönüyorum. Köpeği kucaklayacağım sırada köpek bir anda bir arkadaşıma dönüşüyor ama hala uzuvları birbirine geçik duruma -bundan kastım kollarının eğilip bükülmüş halde birbirine dolanması- hemen hastaneye gidiyoruz.

Hastanenin kapısında arkadaşım iyileşiyor, fakat ben “genede doktora gidelim” diye ısrar ediyorum ve giriyoruz. Ancak hastane görevlisi kadın ayakkabılarımızı çıkarmamız gerektiğini söylüyor, ayakkabılarımızı çıkarıp içeri giriyoruz, doktora görünmeden geri çıkıyoruz, fakat döndüğümüzde bir sürü ayakkabı içinden bizimkilerin çalındığını görüyoruz ve eve ayakkabısız gidiyoruz. yaş:17, ruh hali:endişeli.

Rüyada yaralanmış köpek görmek tabiri

Deniz selam, rüyada yaralı köpek görmek rüyayı gören kişinin çevrenizde büyük acılar çeken, önemli gizli endişeler yaşayan bir dostunun varlığını gösterir ve bu kişinin ondan yardım beklediğini temsil eder bakınız rüyada köpek görmek sayfası. Rüyada köpeğin insana dönüşmesi gerçek yaşamda sizin önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunuzu, alışılmış düşünce tarzının dışına çıkıp olaylara daha farklı bakmaya başladığınızı ve bu sayede gerçek dost olan ve olmayanları daha iyi ayırt edeceğinizi ifade eder.

Rüyada hastaneye gittiğini görmek rüyayı gören için fiziksel açıdan iyileşmeye veya ruhsal bakımdan gelişmeye alamet eder, bu konuda bilgiyi rüyada hastane görmek sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada ayakkabı çıkarmak veya ayakkabısını ayağından çıkardığını görmek gerçek yaşamda huzur ve mutluluğu bulmak için sert, uzun ve zahmetli bir yol almanız gerektiğini, elde etmek istediğiniz ilerleme konusunda bir gecikme olabileceğini simgeler. Rüyada ayakkabı çaldırmak ya da ayakkabısının çalındığını görmek bilmediğiniz, tanımadığınız bir yaşam tarzına özlem duyduğunuzu, bu yeni tarzı iyice anlamadan adım atarsanız başınızın önemli bir belaya gireceğini işaret eder. Rüyada ayakkabısız kalmak, yalın ayak yürümek yaşamınızda yeni bir yaklaşım gereği veya bir şeyi yeniden değerlendirmeye ihtiyaç olduğunu ve bunun için başkalarından yardım istemek gerekebileceğini işaret eder. Bu konu hakkında rüyada ayakkabı görmek sayfasında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Yaralanmış Köpek Görmek” için bir yanıt

Rüyada bir köpeğe saldırmak ve öldürmek
17 yaşındayım ve öğrenciyim. Çok eskiden beri gördüğüm bir rüyayı bugün tekrar gördüm. Çocukken oturduğumuz mahallenin sokağı ve her yer bomboş. Kocaman çok büyük iri bir köpek bana saldırıyor ve bende ona saldırıyorum. Ama rüyada da olsam çok korktuğumu hissediyorum, soluk soluğa uyanıyorum. Köpeği öldürdüm ve yanımda yakın arkadaşımda vardı. Köpeğe tekme atarken “yardım et” dedim, o da “ben yapamam” dedi, kafasını çevirdi. Yani kısacası köpeklerle ilgili böyle rüyalar görüyorum arada. Aklıma çok takılıyor neye işaret ettigi. Yanitlarsaniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir