Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yaralı Cilt Görmek

Rüyada yaralı cilt görmek neye işarettir?

Rüyamda bir bayan giyim mağazasındayım içeride dolaşıyorum ama boğazımda bir kızarıklık hissediyorum, aynaya bakıyorum boğazımda yara ve delik var olduğunu görüyorum, daha sonra yaşlı bir çift beni alıp hastaneye götürmeye çalışıyorlar, arabalarına bindirdiler, eski bir arabaları vardı, bir yere iniyoruz oturuyoruz.

O sırada üzerimdeki pantolonum yırtık pırtık idi, bütün dikiş yerlerinden açık olduğunu gördüm, çok kötüydü pantolonum paramparçaydı, rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada cildinde yara görmek yorumu

Sevgi merhaba,

Rüyada mağazada olmanız mutlu bir yuva kurmak hazırlandığınızı veye kendinizi hazırladığınızı simgelerken, boğazında kızarıklık görmüş olman çevren ( ya da belirli biri) tarafından nasıl algılandığın hakkında bazı endişeler taşıdığını göstermektedir, çünkü;

Rüyada cildinin yaralı olduğunu, cildinin yaralandığını görmek gerçek yaşamınızda başkaları tarafından nasıl algılandığınız hakkında endişeler taşıdığınızı simgeler.

Rüyada yaralı cilt görmek, cildi yaralı birini görmek Çevrenizle ilişkilerinizde olaylara yüzeysel bakmak yerine onun ötesine bakıp, gerçeği bulmanız, görmeniz gerektiğine işaret eder.

Hastaneye gitmek fiziksel ya da ruhsal bakımdan iyileşme işareti olup, seni hastaneye götüren çift ise senin bu kaygılarından uzaklaşmak için birilerinin desteğini alacağını göstermekte, pantolonunun yırtık olması ise şu anda üzüntülü bir durumda olduğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Yaralı Cilt Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir