Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yaralı Fare Görmek

Rüyada yaralı fare neye işaret eder?

Merhabalar, ben 28 yaşında evli bir bayanım, eşim ve ailemle aram gayet iyidir. Rüyamda, şu anda oturduğumuz evden başka bir evdeyiz, yanımda kız kardeşim ve aslında gerçekte olmayan erkek kardeşim var, sonradan eşim de oluyor.

Evin çatı katına çıktığımızda yavru kediden biraz büyük bir yaralı kedinin ortalarda dolaştığını görüyoruz. Üstelik burada yemek yiyen insanlar var, restoran ya da hayır yemeği gibi. Arkasından birden yine kedinin boyutlarında ve yaralı bir siyah fare çıkıyor, yemek yiyenlerin sırtına denk gelen duvarda yürümeye başlıyor. Ben telaşlanıyorum, hatta kediye gösteriyorum fareyi ama fare kediyi korkutuyor, kedi geri çekiliyor.

Ben çok söyleniyorum “ya o fare bizim eve girerse” diye, eşim “merak etme öldürdüler o fareyi” diyor, ama ben inanmıyorum. Arkasından aşağıya, bir toprak yola iniyoruz o sırada eşimin kız kardeşi de var ve çığlık atıyor “yılan” diye. Bizim sedir yılana doğru atılıyor fakat yılan da ona zarar veriyor, bunun üzerine eşim yılanın boynunu koparıp sonrada kafasız yılanı sıkmaya başlıyor, yılanın içinden çıkan özü emip tukuruyor, kafasız yılan giderek büyüyor, onunla birlikte ben de sıkıyorum, bu yılanı ancak böyle etkisiz kılarız diyor. yılanın kesik kafasının olduğu yerden beyaz bir jel ve siyah bir öz akıyor, onunla baş etmeye çalışıyoruz. Ilginiz için teşekkürler, iyi günler.

Takma isim : Merakeden
Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : Rüyanın etkisinde
Anahtar kelime : Yılan, yaralı fare, yaralı kedi, siyah fare

Rüyada yaralı fare görmek tabiri

Bu çok değerli rüyayı paylaştığınız için sağ olun. Rüyanız oldukça derin anlamlar taşımakta, ben sadece genel bilgiler vereceğim, rüyanın mesajını ancak siz tespit edebilirsiniz. Buradaki ana unsurlar rüyada erkek kardeşi olduğunu görmek (gerçekte olmadığı halde), rüyada yaralı kedi görmek, rüyada yaralı fare görmek, rüyada yılanın kafasını koparmak olup, manalarını kısa kısa açıklayacağım.

Rüyada bir erkek kardeşi olduğunu görmek reel yaşamda kimi durumlar karşısında kendini daha fazla emniyette, güvende hissetmek arzusu taşıdığınızı gösterirken, rüyada onun daha sonra eşin olduğu görmen, bu emniyeti kocanda bulduğunu / bulacağını temsil etmektedir. Rüyada birileriyle yemek yemeniz sizin güçlü aile bağları ve kuvvetli sosyal ilişkilere sahip olduğunuzu temsil etmektedir.

Rüyada yaralı kedi görmek gereksinim duyduğunuzda sevdiklerinizi yanınızda görmek isterseniz sizde bugünden onların yanında olmalı, yardım veya desteğinize gereksinim duyanları ihmal etmemelisiniz manası taşır. Rüyada yaralı fare görmek başladığınız bir işi yarım bırakmak düşüncesinden derhal uzaklaşmak, verdiğin taahhütleri yerine getirmek, itibar kaybı yaşamamak gerektiğine yorumlanır. Farenin çatıda olması, rüyada çatıda fare görmek bu işi yarım bırakırsanız yaşamınızın bütünlüğünde bir aksama yaşayabileceğini anlatmaktadır.

Eşinizin yılanın kafasını koparması, yaşamınızda dikkat etmenizi gerektiren bir durum olduğunu ancak bunu eşinizin sayesinde kazasız atlattığını gösterirken, rüyanın devamında olanlar eşinizle el ele vererek tüm korku ve sıkıntıları aşacağınızı göstermektedir.

“Rüyada Yaralı Fare Görmek” için 4 yanıt

Merhaba, rüyamda oturma odasindayim odada siyah bir fare dolasiyor, bir o yana bir bu yana gidiyor, sonra televizyonun onunden gecerken ben yakaliyorum, fareyi sol elimde tutuyorum, uyaniyorum sonra cok korktum. 16, Kadın, bekar, öğrenci

Elif selam, gördüğün rüya ile ilgili olarak rüyada fare görmek sayfasında verilen bilgiler ile içinde bulunduğun ruh halini bir arada değerlendirip verilmek istenen mesajı tespit etmelisin. Bana göre gördüğün rüya sanki içinde bulunduğun kendine güven sorununu aşıp, kendinle barışıp başarı ve huzura kavuşacağını temsil etmektedir.

Ruyada temizlik yapıyoruz her yeri temizliyoruz ve koltuk çekiyoruz altından ölü fare cikiyor böyle kurumuş fare bir tane daha cikiyor oda ayni şekilde sonra yanında ki arkadaşım alıp atıyor fareyi

Rüyamda bir yemek kazana fare düşmüş bide fare bakdigimda eski sevgilimin annesini hatirladim ol fare dönmüştü bide hasta her yeri yara yemektende doymuştu ben yemeği yemedim madem bulandi ama abim vardi yanimda ol iyodu rica etsem yorarmysiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir