Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yaralı Görmek

Rüyada yaralı görmek neye delalet eder?

21 yaşında evliyim, rüyamda ilk önce yüzü sanki jilet ile çizilmiş yaralar olan bir yaralı kız gördüm, esimden hesap soruyordu, “Sen bana çok çektirdin, Canımı çok yaktın” diyordu. Tuhaf Olan bir olay esim ben ve o kız, boş bir arazide ölmüşüz fakat diriyiz ve hesap soruyor, eşim Hiç bir yanıt vermiyor, Susuyor.

Sonra kızın annesi kıza gelirken ölüyor, sonra annesine soruyor “şimdi Ne acılar çektiğimi anladın mi anne” diyor, annesinin “yanında çok çektirdin” diyordu eşime ve ben kızı, annesini, eşimi, diri diri mezara girdiler ayrı işiz bir araziye gömdüm sonra kendim de rüyamda mezara girmeyi fakat Ne kadar derin de yatacam diye düşünüyordum sonra mezara Girdim ve uyandım.

Rüyada yaralı görmek neye yorulur?

Kübra merhaba, bazı merak edilen şeyler ya da kıskançlık nedeniyle evlilik yaşamınızda sorunlar yaşadığınızı ve bu durumun yaşam sevincinizi, hayat enerjini azalttığını, sizi olumsuz ruh haline düşürdüğünü simgelemektedir. Rüyada yaralanmak, yaralandığını, yaralı olduğunu görmek acı duygu ve gizli korkular yaşadığınızı simgeler. Rüyada yaralı birini görmek yalnızlık veya yalnızlığa işaret eder. Öte yandan rüyada yara görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Yaralı Görmek” için bir yanıt

merhaba

rüyda halam bana altın taktı o sırada ailemde yanımdaydı halamın iki parmağı yaraydı…

yorumunuzu bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir