Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yaralı Köpek Görmek

Rüyada yaralı köpek görmek neye delalettir?

Merhaba, ben rüyada yaralı köpek gördüm. Kimin verdiğini ya da nereden geldiğini bilmiyorum ama bir kaç tane köpek vardı. Yanımda arkadaşlarım ya da kuzenlerim (tam hatırlamıyorum) vardı, hepsine birer tane veriyordum, en son kalanı da ben aldım, pek memnun değildim alırken ama sonradan sevdim. Ama bir süre sonra köpeğin yaralı olduğunu görüyorum. Benim kucağımda mı yaralandı yoksa alırken de öyle miydi bilmiyorum. Rüyada yaralı köpek görmek neye işarettir? Yorumlarsanız çok sevinirim. Rüya temaları kopek, bir kaç tane kopek, arkadaşlarım, kuzenleri görmek.

Rüyada yaralı köpek görmek neye yorumlanır?

Rüyada yaralı köpek görmek, çevrenizde veya ailenizde sizin yardımınıza, desteğinize gereksinimi olan birileri olduğunu işaret etmektedir Bu rüya aynı zamanda bu kişinin / kişilerin  büyük acılar çektiğini veye önemli gizli endişeler taşıdığını ve kimselere bunları söyleyemediklerini gösterir. Çoğu zaman bu rüya siz bunun farkında değilsiniz şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yaralı Köpek Görmek” için 9 yanıt

Rüyada ayağı kopmuş köpek görmek
Kardeşim bir köpek getirdi, arka ayağı kopmuş, ön ayağı da aynı şekilde kopmuş, sallanıyordu. Köpekleri çok seviyorum ama her seferinde ona acıyarak bakarım, sevgiyle bakamam diye almadım. O ortamda babamın ailesi de vardı, annesi ve kız kardeşi. Gercek hayatta onlarla 6 yıldır görüşmüyoruz. Acaba ne demek? yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler, iyi geceler.

Gördüğünüz rüya, size kötülük yapmak isteyen birinin bu kötülüğü başaramadığını anlatmaktadır.

Rüyada köpeklerin kavga ettiğini görmek
İyi günler, rüyamda bahçeyi izlerken bir anda buyuk kangal köpeğine benzer köpekler
kavga ederek bahçeye düştüler. Kimisi beyazdı kimisi de açık kahverengi çoban köpeği gibiydi. Birbirlerini parçalamışlardı. Bazılarında beyazlar, bazılarında diğer köpekler diğerlerini yiyordu. Derken bir tanesi öbürünü parçaladı ve avuç içi kadar kan üzerime sıçradı. Hemen çevrede silmek için bir şey aradım, fakat bulduğumda kurumuştu ve silikleşmişti. Bu rüyanın manası ne? yorumunu yaparsanız cok sevinirim.

Derya merhaba, rüyada yaralanmış köpek görülmesi çevrenizde sıkıntılar çeken, acı yaşayan birinin sizden destek beklediğine işaret eder. Köpek saldırması ekonomik zorluklara işarettir, arkadaş konusunda da uyarı olabilir. Eşiniz bu bilgiler ışığında rüyanın mesajı tespit etmelidir.

Emre selam, köpek dost demektir, köpekleri iyileştirmek ise aslında senin zor yaşam şartları altında yorulduğunu ve bitkin düştüğünü veya bir işleri başarmak için kendini yeteri kadar güçlü hissetmediğini gösterirken aynı zamanda bir dostunun yardımıyla bunları aşacağını anlatmaktadır. İyilik et iyilik bul sözünü unutmayın.

Rüyamda karnınadan yaralanmış bir sarı köpek gördüm ve onu kurtarmak için çevremde ki insanlara yalvardım. Hızlı bbir şekilde veterinere götürdük ve silahla vurulduğunu anladık, kurşun sıyırmıştı köpek kurtuldu ve iyileşdiği zaman bana ne kadar minnetkar olduğunu beni çok seven bir köpeğim olduğunu gördüm.. Bunun yorumu nedir sizce ?

Merhabalar;
Ben rüyamda bir dağın eteğinde avcılar,yada silahlı bir gurup adam gördüm.Bunlar köpeklere zulüm ediyorlardı,birtanesi bir köpeği ensesinden bıçakladı,hedefi tek seferde öldürmek imiş,köpek yaralı vaziyette dağa doğru kaçtı,bunlarda onu öldürmek için arkasından gittiler.Ben dayanamayıp köpeği kurtarmaya gittim ve kurtardım,fakat kurtardığım köpek sanki bir anda kayboldu,sizce bu ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir