Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yaralı Yavru Kediler Görmek

Rüyada yaralı yavru kedi görmek neye işarettir?

Rüyamda yaralı ve yorgun yavru kediler gördüm, küçük kullanılmayan aydınlık bir odada bir sürü yavru kedi tarafından kuşatıldığımı gördüm ve odadan benim çıkmamı bekleyen birisi var, ama ben kedilerden bir türlü kurtulamıyorum ve bu yavru kediler ne kadar da şirin görünseler de hem kötü niyetliler hemde çok yorgunlar, fakat yinede gitmeme izin vermiyorlar.

İçlerinden bir tanesi (beyaz tüylü fakat üstü başı baya kirli ve perisan görünüyor) bana kötü kötü gülüyor ve gögsündede bir yara var, onu görünce çok aciyorum ama bana kötü bir şekilde gülmeye devam ediyor. Bir müddet o kedilerle ugrasmamin ardindan (baya bir stresli bir zaman geciriyorum) en sonunda ellerinden kurtuluyorum, kapiya hizlica gidiyorum fakat birisi yine ardimdan beni kovaliyor, ama hemen pes ediyor ve ben o odadan cikiyorum. sizce bu rüyamin ne gibi bir anlami olabilir. ögrenciyim ve 24 yasinda bekar bir bayanim. 01.12.2009 / 12:37 tarihinde gönderilmiş

Rüyada yaralı yavru kediler görmek neye yorulur?

Bu ilginç rüyayı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Rüyanız içinizdeki iyi insanın günlük sorunlar, endişeler karşısındaki korkularını ifade etmektedir. Aslında çok yardımsever, iyiliksever birisi olmanız karşılık, kimi endişeleriniz, günlük sorunlarınız karşısında çevreniz yapabileceğiniz küçük iyilikleri dahi yapamadığınızı ifade etmektedir. “Rüyada yavru kedi, kedi yavrusu görmek çevrenizdeki muhtaçlara yardım etmeniz gerektiğini belirtir. Bir ziyaret dahi yetebilir.”

Rüyanız aşağıdaki olumsuz ifadeleri içerse de siz moralinizi bozmayıp, güçlü olmalı ve başarmalısınız. Kedilerin pes etmesi sizin elde edeceğiniz başarıları simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yaralı Yavru Kediler Görmek” için 5 yanıt

Ruyamda bir cocuga “senin verdigin kopeklerin yavrusu oldu” diyorum, “goster” diyor, sokakdaymisiz kosturuyor minicik kediyi yavruyu tekme atiyor, duvara vuruyor, arkasindan kosuyorum “napiyorsun” diyerek kufur ediyorum, bir daha vuruyor elime geliyor kedi, agzi yuzu patlamis sekilde aliyorum elime cildiriyorum ama cocugun kim oldugunu gormedim cok uzulerek uyandim cok etkiledi beni

Rüyamda bir kedi yavrusu alıyorum ama sonra ayağının sakat olduğunu fark ettim kendim bir şeyler yapıp düzeltmeye çalıştım . Ama olmadı . Sonra arkadaşımın babası veteriner rüyamda en son ona gittim ve kediye pansuman yaptı yorumlarsaniz çok sevinirim

Kedi rüya tabiri sayfasında anlatıldığı gibi rüyada yaralı kedi görmek ihtiyaç duyduğunuzda sevdiklerinizi yanınızda görmek isterseniz sizde bugünden onların yanında olmalı, yardım veya desteğinize gereksinim duyanları ihmal etmemelisiniz manası taşır.
Rüyada bir hayvanı veterinere götürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında korumak istediği, onların sağlık ve güvenliğinden endişe duyduğu bazı dostları, sevdikleri olduğuna yorulur.

Rüyamda kücücük sari bir yavru kedi gördüm, yanima atlamak istiyordu ama kollari yoktu. Çok merak ediyorum anlamini lakin internette bu ruya daha önce yorumlanmamis.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir