Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yarasa Saldırısı Görmek

Rüyada yarasa saldırısı ne demektir?

Öncelikle Merhabalar; Rüyamda dedemlerin köydeki evindeydik. Salonda yatıyorduk, birden uyandım ve lambada yarasa vardı. Hiç bir şey yapmadım tekrar uyudum. Uyandığımda yarasa bana saldırıyordu ki başımı diğer tarafa çevirdim beni ıskaladı tekrar lambaya çıktı bende tekrar uyudum. Bu olay tekrar gerçekleşti ve ben aynı hareketleri yaptım. Yani yarasa bana zarar vermeye çalıştıkça ben onu umursamadım. Bu olay neye işarettir. Yorumlarınızı bekliyorum. 16 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada yarasa saldırısı görmek yorumu

Rüyada yarasa saldırısı görmek, Saldırma sonunda kan veya ölüm olmadığı sürece bu rüya büyüme ve yeni hedeflere ulaşmak için eski alışkanlıkları bırakmanız gerektiğini işaret eder. Kan çıkarsa ya da biri ölürse ne yaparsanız yapın hedeflerinize ulaşamayacağınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yarasa görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yarasa Saldırısı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yarasa kovmak
3 aylık evli 26 yaşında bir erkeğim. Bir yıldır kendime ait bir iş kurmaya çalışıyorum, şu anda kurdum sayılır. Çok nadir rüya görürüm. İki gün üst üste önce bana çok benzeyen bir erkek çocuğum olduğunu gördüm, çocuk karımın kucağındaydı ve yeni doğmasına rağmen 1 yaşında gibiydi. Ertesi gün gece vakti pencereme kocaman bir yarasa geldi ve bana korkunç bir ses tonuyla “başka işler peşinde koşmamı, bu işten vazgeçmemi” ima eden şeyler söyledi, bende onu kovdum ve kaçtı. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Barış merhaba, rüyanın ilk kısmı reel hayatında işlerin yoluna girdiğini, şansının açık geleceğinin aydınlık olduğunu simgelerken rüyada ortaya çıkan ve sana vazgeçmeni söyleyen yarasa ise reel hayatta senin iyiliğini istemeyen birileri olduğunu ve onların sözünü dinlememek gerektiğini anlatmaktadır. Lütfen rüyada erkek çocuk görmek ve yarasa rüya tabiri sayfasını da incele.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir