Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yardım Görmek

Rüyada yardım görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir üniversitedeydim. Oradaki öğrencilere yardım ediyordum. Masalarda sohbet ediyor veya ders çalışıyorlardı. İki taraf vardı. Bu odaları bir duvar bölüyordu ama kapı yoktu. Sadece arada iki odayı çok bölmeyecek bir duvardı. Birde kafeterya vardı. Oraya gitmiştim. İki yuvarlak masa vardı ve yan yanalardı. İkisi de doluydu. Ben tam kafeteryadan çıkacakken önümde masayla duvar arasında az mesafe bırakmış siyah kıvırcık saçlı yakışıklı bir erkek oturuyordu. Sandalyeyi duvara dayadı. Bende omzumu duvara dayadım, ellerimi bağladım ve güldüm.

Karşısında ikiz kardeşi vardı ve oda gülümsüyordu. Sonra ben geçerken iki masadaki herkes benim fotoğrafımı çekti. Fotoğraflarda güzel çıkmıştım. Sonra ikiz kardeşi bir yerde bana beni sevdiğini söyledi bende ondan hoşlandığımı. Sonra ablamla bir odadaydık. Ben yere uzanmıştım üstümde siyah bir kazak vardı. Üstüme simler döküyordum bir yandan da olayı anlatıyordum daha sonra “biz daha sevgili sayılmayız simin hepsini dökmeyeyim” dedim. Ve simleri döktüğümde hırkanın üzerinde güzel duruyordu. Ben bir şey anlayamadım. Sizce anlamı nedir?
Rüyada yardım görmekCinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Umutlu
Anahtar kelime : Aşk

Rüyada yardım görmek rüya tabiri

Aslında rüyanızdaki unsurlar birbiri ile alakasız, ancak en can alıcı konu sizden büyük yaştaki üniversite öğrencilerine yardım etmenizdir.

Rüyada yardım etmek, birine yardım ettiğini görmek iş hayatındaki sorunların bitmesine işaret eder, başarı ve yükselmek anlamlarına gelir. Rüyada yardım istemek, yardım istediğini görmek bir olay ya da durum karşısında birilerini desteğine gereksinim duyduğunuza ya da yalnızlık içinde olduğunuza işarettir. Rüyada size yardım ediliyorsa,  yardım almak hayatınızda size destek olacak, sürekli yanınızda olan bir arkadaşınız olduğuna işaret eder.

Rüyada iaşe yapmak, birilerini beslemek, birilerine bakmak, birilerinin karnını doyurmak başkaları için yoğun şefkat duygularına sahip olduğunuzu ve bu yönünüzle yaşamınız boyunca iç huzurunuzun yerinde olacağını işaret eder. Rüyada iaşe parası, iaşe bedeli görmek, hesaplamak birisinin, enerji ve fikirlerinizi çalarak size zaman israfı yaşattığını simgeler. İaşe nedir birini / birilerini besleme, karnını doyurma, yedirip içirme, bakma anlamındadır. İaşe bedeli o kişiyi yedirip içirme için gerekli para miktarı.

Rüyada iane parası görmek gerçek yaşamınızda utanılacak bir durumdan ya da sizi utandıran bir olayın etkilerinden kurtulmak için kimi şeyleri yok etmeye çalışıyor olduğunuzu gösterir. İane nedir? yardım parası, parayla yardım etmek; hayırlı veya umumi bir iş için ya da hasta ve muhtaç birisi veya bir cemiyet için toplanan para.

Rüyada imaret veya imarethane görmek yetersizlik, güvensizlik, öğrenmeyi simgeler. Performans ve yeteneklerinizi geliştirmeniz konusunda anlam taşır. Aynı zamanda bilmediğiniz ve öğreneceğiniz çok şey var anlamındadır. Bir imarethane aradığını görmek bilgi ve öğrenme yetinizi genişletmek anlamını taşır. Bir imarethanenin yıkılmış olduğunu görmek çözümlenmemiş çocukluktaki olayları, zamanın geçişini, Geçmişteki olayları hala yaşadığınızı temsil eder.

“Rüyada Yardım Görmek” için 3 yanıt

Rüyada büyük piton yılan görmek ve yardım istemek
Rüyamda bir piton yılanı gördüm çok büyüktü, önce ablamın evine musallat olmuş daha sonrada bana musallat oluyordu. İnsanlardan başını kesmelerini istedim, bir şey yapmadılar sonra bir yardım merkezini aradım bana ısırmadan bırakmayacağını, yapabilecekleri bir şey olmadıgını söylediler, sonra uzunca bir zaman kaçtım bir mağazaya girdim, magazanın kapısından içeri baktı kocaman gözleri vardı. Magazadan çıktım ve kaçmaya devam ettim, arabaların yanından kosuyordum belki altında kalır ve ezilir diye düşündüm, bir araba onun kuyrugunu kopardı ve o sürünerek hızla gitmeye devam etti bense geri döndüm ve eşimi gördüm, şu anda hamileyim ama çocuğumun doğmuş büyümüş ve eşimin yanında gördüm onlarla birlikte yürürken uyandım bu ne demektir acaba bana yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler.

Rüyada piton görmek Tehlike, günah temsil eder ve açık cinsellik işaret eder.

Merhaba. Rüyamda hoşlandığım erkeğin apartmanında hatta evindeydim. Onun ve yanında kuzeninin geldiğini duyunca gizlice evinden çıktım. Merdivenden onun eve girmesini izleyip apartmandan çıktım. Ancak dedesi beni görmüş. Arkamda bana seslendi ve yardım istedi. Yardım et bana dediğini hatırlıyorum. Bense gizlice girip çıktığım için arkama bile bakmadan gitmeye devam ettim. Ancak dedesi bu kez beni polise şikayet etti. Her yerde aranıyor hale geldim. Sonrasında ise polisten kaçıp eve girdim. Gerçek hayatta ise dedesinin vefat etmiş olduğunu öğrendim.Sizce ne anlama geliyor olabilir? 20 yaşında, Bekar, Üniversite öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir