Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yardım İstemek

Rüyada yardım istemek neye çıkar?

Arkadaşım beni rüyasında görmüş, rahmetli babama “baba beni kurtar, arazi için peşimdeler” diyormuşum, o da “bekle kızım cumartesi geleceğim” demiş, ben de “cumartesine kadar bekleyemem, ne olur hemen gel, beni kurtar” diye yalvarmışım ama çok ağlıyormuşum ve arkadaşım hala aklıma gelince tüylerim diken diken oluyor dedi. Bu konuda bana bir açıklama yazar mısınız.

Kimden:derya, Cinsiyetiniz:kadın, Yaşınız:41, Medeni Durumunuz:evli, Şu anki ruh haliniz: korkulu, Anahtar kelimeler: yalvarmak, ölmüş baba

Rüyada yardım istemek neye yorulur?

Derya merhaba. Rüyalar görene yorumlanır ancak kimi durumlarda görülen hakkında da bilgi verebilir. Bu durumda arkadaşınızın rüyası “rüyada arkadaşının yardım istediğini görmek” şeklinde ele alınmalıdır. Rüyada yardım istemek, yardım istediğini görmek, bir olay ya da durum karşısında birilerini desteğine gereksinim duyduğunuza ya da yalnızlık içinde olduğunuza işarettir.

“Rüyada Yardım İstemek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş anne baba
İyi geceler, Ruyamda ölmüş olan anne ve babamı gördüm, ben taşınacakmışım bana yardım ediyorlar. Bunun anlama ne demektir. teşekkür ederim.

Leman merhaba,
Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder.
Rüyada ölmüş anne, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir