Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yardımcı Görmek

Rüyada yardımcı görmek neye delalet eder?

Sevgili admin, dün gece çok kötü bir rüya gördüm, bütün gün kendime gelemedim ve gündüz rüya internette rüya tabiri siteleri arasında dakikalarca vakit geçirdim ama tatmin edici bir açıklama bulamadım, akşam eve gelir gelmez size yazmaya karar verdim, şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. Rüyamda elimde çok büyük bir el çantası vardı, bir bavul kadar büyüktü ama bavul değildi, resmen kola takılmak için yapılmıştı. Çantada bir köpek ölüsü vardı. Güya bir arkadaşım bu köpeğe arabasıyla çarpmış, telefonla benden yardım istemiş, ben evden bu çantayı alıp ona yardıma gitmişim. Arkadaşıma yardımcı olayım derken kendi başımı belaya sokmak üzereyim. Köpeğin ölüsünü çantaya koyup arkadaşımın  arabasının bagajında deniz götürüp atacağız ama deniz doğru giderken ileride polis çevirmesi olduğunu görünce güya ben arabadan inmişim ve çantayı ara  soklarladan yürüyerek deniz götürmeye çalışıyorum.

Bu arada aklım arkadaşımda neden geç kaldı, neden polis noktasında çıkmadı diye düşünüyorum ve o ağır yükle giderken bir daha hiç kimseye yardım etmemeye kendime söz veriyorum. Rüyanın sonu yok, ne oldu, köpek ölüsünü ne yaptım? denize attım mı? bilmiyorum. Lütfen cevap verir misiniz? 29, kadın, bekar, satış danışmanı. (Not bu aralar işimle alakalı sıkıntılarım var. Bayram arefesi bir çok arkadaşın çıkışını verdiler, bu konuda epey gerginim, bundan olabilir mi?)

Rüyada yardımcı görmek neye yorulur?

Rüyada yardımcı görmekSevgili Demet, gördüğün rüyayı böylesine detaylı yazıp, hakkında geniş bilgi verdiğin için teşekkür ederim. Öncelikle çanta ve köpek rüya tabiri sayfalarını incelemeni rica ediyorum.

Rüyada birine yardımcı olduğunu görmek rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında kendini rahatsız eden bazı olaylar yaşadığını gösterirken, birisine  yardım etmek veya yardım ettiğini görmek aslında yardıma ihtiyaç duyduğunu ve onu rahatsız eden durumun olumsuz etkilerini azaltmaya çalıştığını simgeler. Rüyada yardımcı görmek yaşamın acımasız ve olumsuz etkilerini azaltmak için daha dikkatli çalışmak gerektiği gösterirken; birinden yardım almak, yardımlaşmak, yardım aldığını görmek kararları dikkatli bir şekilde değerlendirmek için kendine biraz zaman tanıma gerektiğine delalet eder.

Çanta, köpek ve yardım konuları bir arada değerlendirildiğinde gördüğün rüyanın içinde bulunduğun ruh halinin tam bir yansıması olduğu görülmekte ve bu sorunları aşmak için serinkanlı olmak ve mantıklı davranmak gerektiğine işaret etmektedir.

“Rüyada Yardımcı Görmek” için 2 yanıt

Yardım görmek
Ev hanımı, 66 yaşındayım. Rüyamda bana düşmanlık besleyen ve kötü biri olan görümcem (gerçek hayatta yillardir görüşmüyoruz) merhume annemin ölmeden önce yatalak halindeyken bezini almama yardım ediyordu. Bunun yorumu nedir? Teşekkürler.

Nimet merhaba, görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatınızda iki konuya işarete edebilir. Birincisi görümcenizle olan durumunuza yani onunla olan durumunuza işaret olabilir ve ona karşı belki de daha anlayışlı, daha olgun veya daha sabırlı davranmaya karar vermiş ve bu sayede düşmanlığın sona ermesine karar vermiş olabilirsiniz ve bu rüya onun yansıması olabilir. İkincisi ise geçmişte yaptığınız hayırlı işlerin, işlediğiniz sevapların karşılığını alacağınıza ve yaşamınıza huzur ve mutluluk geleceğine delalet edebilir. Lütfen yardım görmek sayfasını da inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir