Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yargıç Görmek

Rüyada yargıç görmek neye alamet eder?

Rüyamda zilin sesini duydum, annem arkadaşımın kapıda beklediğini söyledi,  odamdan çıkıp kapıya gittim, kapıda en nefret ettiğim arkadaşım vardı “burada da mı beni buldun, senden nefret ediyorum” diyerek boğazına sarıldım, boğazını sıktım, sıktım, baktım ölmüş. Annem koşup geldi “kızım ne suçu vardı ki kızcağızı öldürdün” dedi. Sonra beni polisler aldı, önce karakola götürüp ifademi aldılar, sonra mahkemeye götürdüler. Mahkeme salonundaki yargıç yaşlıca, beyaz saçlı, nur yüzlü babacan biriydi, “anlat bakalım, neden öldürdün o kızı” dedi, başladım anlatmaya, onun beni nasıl deli ettiğini, bana yaptığı kötülükleri, canımı nasıl sıktığını anlattım.

Yargıcın bana kızacağını sanıyordum başladı kahkaha ile gülmeye “be kızım, bunlar için insan öldürülür mü, içeride bir 25 yıl yat aklın başına gelsin” dedi. Bunu duyunca bayılmışım. Uykudan çok kötü kalktım, çok şükür rüyaymış. Bu neye işaret? ne olur hemen cevap verin. 18, kadın, öğrenci.

Rüyada yargıç görmek yorumu

Rüyada yargıç görmekMelike selam, evet gördüğün şeyin bir rüya olmasına şükretmelisin ama öte yandan da verdiği mesajı göz ardı etmemelisin. Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bir öfke patlaması yaşadığını ve öfkeni kontrol etmeyi öğrenmezsen başının ağrıyacağını ifade etmektedir.

Rüyada yargıç karşısına çıkmak rüyayı gören kişinin etrafında gelişen olaylar veya çevresindeki insanlar hakkında bir hüküm vermeden önce iyice düşünmesi, objektif olması ve konuyu tam anlaması gerektiğini temsil eder aynı zamanda  hatalı karar vererek onları üzmekten, zor duruma düşürmekten uzak durmanız gerektiğini ifade eder. Bu konuda detaylı bilgiyi hakim rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir