Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yarı At Yarı İnsan Bir Varlık Görmek

Rüyada yarı at yarı insan bir varlık neye işarettir?

Merhaba adım İpek, ben rüyamda odalarında balkonları olan bir evdeyim. Evin dışında yarı at yarı insan bir varlık var, onun yanında da biri var. Ben onları görünce onlar da beni görüyorlar, sonra benim peşime düşüyorlar. Bende çok korkuyorum ve kaçıyorum. Birde bazen ünlü şarkıcıları görüyorum, onlarla konuşuyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada yarı at yarı insan bir varlık görmek yorumu

Rüyada yarı at yarı insan bir varlık görmekİpek merhaba. Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda statü, prestij, kariyer konularında hayallerinize, hedeflerinize giden yolların birileri tarafından kontrol edildiğini düşündüğünüzü göstermekte ve bunun size korku verdiğini ifade etmektedir. Sakin kafayla düşündüğünüzde bunun zaten insan yaşamında normal olduğunu kabul etmek gerekir. Hepimizi mutlaka birileri yönlendiriyor ya da şartlar bizi bir yerlere götürebiliyor. Burada önemli olan paniğe kapılmadan hedeflerimize giden yolda ilerlemektir.

Rüyanızdaki ünlülerle konuşmanız ise ünlü sayfasında anlatılmaktadır. Rüyada ünlü görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, ünlü birisi ile tanışmak, ünlü birini görmek Yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder. Rüyanın ana unsurları : odalar, balkonlar, varlık, yaratık, kaçtığını, ünlü şarkıcılar, ünlülerle konuşmak Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada varlık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yarı At Yarı İnsan Bir Varlık Görmek” için 7 yanıt

Selamlar,
Rüyamda,evde bir oda da kalabalık şekilde otururken kapının önünden kızıl renkte at geçiyordu ,fakat dikkatli bakınca aslında vucudu tamamen at olmasına rağmen kafası boynuzsuz geyik kafası şeklindeydi.Çok şaşırdım ve gülümsedim.
Yorumlarsanız sevinirim.

selam ben azerbaycandan ISGENDEROV MURAD size ruyami anlatacam
ruyamda beyaz bir atin usdunde dalarin uzerinden atliyorum bindiyim atinsa kanatlari bile vardi RUYAMI YORUMLARSANIZ COK SEVINIRIM :)

ben rüyamda iki unicorn gordum bana doğru yaklaştıklarında iki bayana dönüştüler ve bir tanede siyah pegasus vardı o da diğer unicornlar gibi bayana dönüştü. pegasustan bayana dönüşen yanıma geldiğinde yıldırım ve şimşekler çakmaya başladı sonrasında uyandım..

Ben rüyamda bir yere gidiyordum, daglik bir yerdi, kafamı kaldirip baktigimda karşımda ve etrafta birçok at görüyordum ama bakdigimiz atlardan değil yarısı insandi ve erkekti. Ben ona dönerek sen gercek misin diyordum oda evet diyordu çok yakisiliydi ben gözlerimi alamıyordum ondan birden bana “peki sen gercek misin” dedi ben “niye” dedim dedi “cok güzelsin, sana aşık oldum” dedi ben öyle kala kaldım ve bana yaklaşarak hadi bin sirtima seni gezdireyim gezelim dedi, ben istiyordum böyle yaklaştım birden ablam arkadan kolumu tuttu ve çekti beni hayır olmaz izin vermiyorum gel olmaz doğru değil dedi ve beni uzaklastirmaya çalıştı, sonra yarı insan yarı at yanıma koşarak yenima geldi eline birşey verdi kagitti ve şeker gibi bir şeydi, sonra uzaklaştık rüyam bitti. Bunu yorumlar misiniz?

Rüyamda göl gibi bir yerde kayalık üstünde babamla birlikte oturuyorum. Önce bir sonra bir sürü kaplumbağa görüyorum. Sonra ben bu gölü uzun tahta degneklerle geçiyorum. Toprak yola geldiğimde yolun yokuş olduğunu görünce duruyorum. Yanımdan kızıl bir at geçiyor ve bende atın peşine takılıp yürüyorum. Biraz yurudukten sonra yarısı at yarısı insan olan canlılar görüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir