Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yarı Çıplak Okula Gitmek

Rüyada yarı çıplak okula gittiğini görmek neye işarettir?

Merhaba ben Azerbaycan’dan yaziyorum,18 yasim var, bekar kizim, universitede okuyorum, sizden ricam ruyalarimin anlamini bana soylemeniz. ben esasen 3 tip ruya gorurum.
1. ruzgara savrulub ucmak ve sonra ise yumusak bir inis yapmak
2. yuksek bir yerde mahsur kalmak korku gecirmek ama her defasinda basitce kurtuluyorum
3. yari ciplak markete, parka, okula ve saire yerlere gitmek
beni ruyalarimin anlamlariyla aydinlatsaniz sevinirim.

Rüyada yarı çıplak okula gitmek nasıl yorumlanır?

Rüyada uçmak, rüzgarda savrulmak ve yere yumuşak iniş yapmak. Rüyada uçmak, özellikle çocukluk ve gençlik yıllarında daha çok görülen bir rüyadır, kanatsız uçtuğunu görmek genellikle iyiye yorumlanır, güzel rüyalardır. Rüyada uçtuğunu görmek Havada kuş gibi uçtuğunu görmek, yere yukarıdan baktığını görmek, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, kimi yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler. Sonuçta iyidir. Baş aşağı uçmak ise, rahatlıkla yapılacak yolculuktur. Detaylı bilgi için rüyada uçmak rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada mahsur kalmak, bir yerde mahsur kaldığını görmek, yaşamınızda karşınıza çıkan yeni bir durum ya da oynamanız gereken farklı bir role uyum sağlamaya çalıştığınızı anca başarılı olmakta zorlandığınızı ve bunu başaramayacağınızı düşündüğünüzü gösterir. Bunun derin ifadesi ise kendinize hemen bir öz eleştiri getirip, yapacağınızı durum değerlendirmesi ile izleyeceğiniz yolu belirleyip, üzerinizdeki güvensizlik duygusundan sıyrılmak gerektiğine tabir edilir. Bakınız rüyada mahsur kaldığını görmek yorumu.

Rüyada çıplak olmak, çıplak olduğunu ya da aniden çıplak kaldığını görmek örtbas etmek ya da unutmak istediğiniz bir şey olduğunu işaret eder. Çıplaklığından utanmak, utandığını görmek, bu şeyin elinizde olmayan dış faktörler sebebiyle ortaya çıktığını ve gelişmelerin istediğiniz yönde olacağını simgelerken, çıplak olma halinden utanmadığını görmek, çıplak olarak insanların karşısına çıkmak, arasında dolaşmak ise rezil olup, dile düşeceğiniz bir şey yaptığınızı ya da dikkatli olmazsanız yapacağınızı simgeler.

“Rüyada Yarı Çıplak Okula Gitmek” için 2 yanıt

Rüyamda sevgilimle bir odaya giriyoruz ve o odada yakın kız arkadaşımda var. Sonra nasıl oluyorsa üçümüz bir anda çırılçıplak kalıyoruz ve sevgilim sürekli o kız arkadaşımı o halde gözünü ayırmadan inceliyor ama hiç bir şey yapmıyor Bana da bir şey yapmıyor. Ama sevgilimin o bakışlarını gorunce üzülüyorum ve bir köşeye geçiyorum ve rüya bitiyor, kabus bu olsa gerek.

Ceyo merhaba, gördüğün rüya sevgili ile birbirini tanıma veya anlama bakımında bir çok eksiğiniz olduğunu ve bu yüzden sık sık sorunlar yaşadığınızı simgelerken aynı zamanda örtbas etmeyi ya da unutmayı istediğin bir şey olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir