Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada yarık görmek

Rüyada yarık görmek neye delalettir?

Rüyamda tepe gibi bir yerdeydim. Elimde küçük bir bebek vardı. Yere ayağımla vurdum ve yerde küçük bir yarık oluştu, bebeği oraya koydum. Bebek sığmayınca elimle ittirdim ve ayağımla yere bir kere daha vurdum yarık kapandı. Bebek toprağın altında kaldı. İki gündür bu rüyayı düşünüp duruyorum lütfen yardım edin. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada yarık görmek yorumu

Mekai selam, rüyanızda tepeye tırmandınız mı? yoksa sadece tepede olduğunu mu gördün? burası net değil. Çünkü rüyada tepe görülmesi zor bir iş üstlenip onu başarı ile sonuçlandırmaya işaret ederken tepede olduğunu görmek istemediğin bir işin sorumluluğunu almaya yorumlanır. Bunu ancak sen ayırt edebilirsin. Elinde bebek olması sahip olduğun masumiyet, cana yakınlı duygularını simgelerken aynı zamanda hakkında bir yeni başlangıcı işaret etmektedir.

Rüyanın en ilginç bölümü ayağın ile yere vurman ve toprağın yarılmasıdır. Bunun manası kendi yaptığın bir şey, bir hata, davranış ya da verdiğin bir karar sonucu kendi işlerini kendin zorlaştırdığını ve bunun sonda boşu boşuna stres, üzüntü veya zorluk yaşadığını temsil etmektedir. Çünkü rüyada bir yerin yarıldığını görmek iyi değildir kişinin önüne yeni sıkıntılar ve sorunlar çıkacağına işaret eder. Rüyada yarık görmek ki bu genelde yarılmış toprak olarak karşımıza çıkar, kişinin önünde bazı sorunlar olduğunu ve bu sorunları aşmak için kişinin öncelikle soğukkanlı olmayı, sakin düşünmeyi ve isabetli karar vermeyi öğrenmesi gerektiğini ve böyle yaparsa çok olduğunu düşündüğü problemleri dahi kolayca çözmenin mümkün olduğunu gösterir.

Bebeği yarığa koyman bazı sebeplerle başlamayı düşündüğün şeyi ertelediğini, yarığın kapanması ise sorunları çözdükten sonra kaldığın yerden devam edeceğini işaret etmektedir.

“Rüyada yarık görmek” için bir yanıt

Ayak tabanında yarık görmek
Rüyamda ayak tabanımın yarık olduğunu gördüm.Ancak hiç bir acı yoktu.Elimde girebiliyordu içine. Annem krem sürdü iyileşsin diye. Sonra iyice sardı bezle. 30 yaşında, evli, muhasebeci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir