Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yarım Ay Görmek

Rüyada yarım ay görmek neye işarettir?

Merhaba, ben rüyamı sabaha karşı 2 3 gibi gördüm. Rüyamda ben, çocuklarım ve eşim yeşil ve açık olan bir alanda geziyor muyduk şu an anımsamıyorum ve annemle babamın uzaktan geldiğini gördüm.

Akşam olmak üzereyken hava iyice karardı, annem bana seslendi “bak yarım ay çıkmış duanızı edin”, ben karanlık olduğunu fark etmedim bile, bizim olduğumuz yer çok aydınlık idi. Havaya baktığımda bulutlar arasında yeni ilk yarım ayın çıktığını gördüm ama pusluydu. Lütfen yorumunuzu bekliyorum sevgiler.

Rüyada yarım ay görmek neye yorulur?

Rüyada ay görmek, insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyada yarım ay görmek hayatınızda değişim, yenilenme, hareketliği işaret eder, yeni başlangıçlara delalettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgiye rüyada ay görmek sayfasında ulaşabilirsiniz.

“Rüyada Yarım Ay Görmek” için 4 yanıt

Bedir halinde 3 tane ay görmek
17 yasinda bir erkegim. Ruyamda 3 tane ay bedir halindeydi, 2 tanesi gece isiginda 1 tanesi gunduz isigindaydi, gece ve gunduz ortadan bölünmüştü, bir dagin tepesine çıkınca 3 ay alt alta gelmişti.

Bedir eskiden ayın dolunay haline verilen isimde ancak şu anda kullanılmamaktadır. Rüyada dolunay görmek iç dünyanızdaki gizemli yönünüzü ifade eder, değişen ruh halini anlatır. Bunların üç tane olması bugünü, geçmiş ve geleceği temsil etmekte, geçmişten ders alıp, bugünkü durumu gönden geçirip geleceğe ondan sonra bakmak, iyi ve doğru karar vermek gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyamda hem dolunay hem yarım ay gördüm ikisi yan yanaydı ve çok güzel parlıyorlardı acaba bunun yorumu nasıl olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir