Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yarış Atı Görmek

Rüyada yarış atı neye işarettir?

Merhaba, Ben rüyamda kocamla ve onun ailesiyle at yarışlarının olduğu bir yerdeyim, koşan yarış atları kirlenmiş pis görünüyorlar ama iki tane çok güzel ve temiz heybetli bir yarış atı gördüm, buğday teninde saçları altın sarısı gibi, çok güzeller. Sonra yarışlar bitiyor ve biz eve gidecekken bir odada oyuncak yere düşüyor, maviler yuvarlak küçükler, onları toplarken mavi kurdeleyle bir çeyrek altın buluyorum birde kurdeleyle küçük altın görüyorum ve iki de çerçevelenmiş kolye halinde cumhuriyet altını görüyorum, ilkin gizlemek istiyorum, sonra kaynanamda bir 5 küçük altından yapılmış bileşik elinde görüyorum, sonra bende “bu kadar altın buldum” dedim artık bu çeyreğini amcamın torununa takabilirim diyorum, ne anlama geliyor acaba? lütfen geri yazarsanız sevinirim.

Rüyada yarış atı görmek tabiri

Rüyada yarış atı görmekÇiğdem merhaba, Gördüğün rüya çok hayırlı mesajlar vermekte ve hayırlara işaret etmektedir. Rüyada at görmek uyum, sadakat, güç, kuvvet ve enerji sembolüdür. Rüyada heybetli bir at görmek büyük bir işin başına geçmeye ve mutluluğa delalet eder. Rüyada at yarışı izlemek gücü temsil eder ve yaşamınızın ileri ki dönemlerinde daha hızlı hareket etmeniz gerektiğini işaret eder. At yarışında kazanmak şanslı bir dönemde olduğunuzu ve bu şansı iyi değerlendirmek gerektiğine yorulur.

Rüyada yarış atı görmek geçen olaylara göre farklı yorumlanır. Görülen yarış atları genel olarak güzel kısmet, neşe ve sevince, bu mutluluğu sevdiklerinle paylaşmaya yorulur. Rüyada yarış atına binmek size ihtiyacı olan birine hemen yardım etmeye, ondan dua alıp huzur bulmaya rivayet eder. Rüyada yarış atı sevmek, ata dokunmak veya yiyecek vermek endişe duyduğun bir konunun hayra dönüşmesi ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Rüyada yarış atı almak veya at sahibi olduğunu görmek hayatta güzel değişiklikler yaşanmasına, gören kişinin karşısına güzel ve önemli fırsatlar çıkacağına çoğu zaman da rahmet ve berekete delalet eder.

Rüyada altın görmek birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında Altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da Rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.
Rüyada kaynanasını görmek genellikle dedikodu, tartışma ile tabir edilir. Kaynananızı rüyanızda görürseniz, tatsız bir ağız kavgasından ve (anlaşmazlıktan sonra) sonra, aranızın düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini işaret eder.

“Rüyada Yarış Atı Görmek” için bir yanıt

Rüyada yarış atı kamyonu görmek
Rüyamda kendi evimin balkonunda annemle oturuyordum ve sevdiğim kişinin geldiğini gördüm, gülümsüyordu. Bir yarış atı kamyonundan yanında bir adamla indi, hemen aşağıya indim, sarıldık, yukarı çıktık, oturdular. Babam anneme “bunlar kim” dedi ama başka ne dediğini pek hatırlamıyorum. Daha sonra evimizin kalabalık olduğunu gördüm, tanımadığım kişiler, kızlar vardı, birisi hızlıca sevdiğime sarıldı, ben o an çok kızdım hemen ayırdım, kıza bağırdım Alper’in elinden tuttum, diğer odaya gittik. Tuhaftır ki evimizde 2 ayrı farklı bir oda vardı, birinde erkekler yaşıyormuş bir sürü genç var ama o odada fazlasıyla tuvalet falanda var. Diğer odada kızlar kalıyor aynı tuvalet fazla sürekli, daha sonra kendi odamda idi, sarılıp konuştuğumuzu hatırlıyorum, dediklerim “beni sevmiyordun ama neden geldin” gibi şeylerdi, oda “unutamıyorum, buraya geldiysem seviyorum herhalde” dedi, konuşmaya sarılmaya devam ettik. Daha sonra hiç bilmediğim bir balkonda omzuna yaslandım oda bana, sonra babam bir anda görüyor bizi, ben panik yapmıyorum ama o kadar kızıyor ki bir anda giriyor balkona Alper’e bağırıyor, elinde de kahverengi bir bıçak var ona doğru sallıyor, bir anda Alper avucuma çıtır leblebi koyuyor, derken ben bir anda onun önüne atlıyorum, babama “yapma” diye bağırıyorum, sonra uyandım, yorumlarsanız çok teşekkür ederim, saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir