Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yarış Görmek

Rüyada yarış görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben bir bolum kazanmadan once ruyamda o bolumu kazandigimi ortamin cok iyi oldugunu ama ben gidince mutlu olmadigimi gordum. Bir gemiden denize daliyordu diger kisiler ama ben dalmak istemiyor korkuyordum. Bu durumdan sonra “oraya gitmesem de tekrar sinava mi girsem” diye düşündüm.

Bu sefer de rüyamda bir yarışta kostuğumu buyuk odullere gozumu diktigimi ama surekli bana ayni ufak tefek hediyeyi verdiklerini gordum. Yorumlarsaniz cok sevinirim. ayse, , 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, endiseli.

Rüyada yarış görmek neye yorulur?

Rüyada yarış görmekAyşe merhaba, görmüş olduğun rüya, gerçek hayatında önünde kimi seçenekler, kısmetler olduğunu ancak kimi gizli korkuların yüzünden adım atmaktan çekindiğin için bunlara ulaşamadığını, büyük ihtimalle kimi fırsatları kaçırdığını temsil etmektedir. Korkularınla yüzleşmen gerektiğini anlatmaktadır. Rüyada yarışa katılmak kendinizi kanıtlama gereksinimi duyduğuna işaret etmektedir. Rüyada yarış kazanmak yarışmayı kazandıysanız bu kendinize olan güvenin tam olduğunu gösterir. Rüyanızda sürekli küçük hediyeyi vermeleri belkide büyük hediye için hazır olmadığınızı, kimi şeyler daha yapmanız gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Yarış Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda erkek arkadaşım bana resim çiziyordu, ben de bir kağıda çam ağacı çiziyordum. Yorumlarsanız sevinirim.

Merhaba, ruyamda bir tanidigimizin evindeyiz 10 yaslarindaki kizi bana odalarini gezdiriyor onun odasi kucuk, kardesininki daha buyuk odada yatak var kirli beyaz gibi kabartmali ortusu var. Camasir sepeti gibi birseyin icine yaspasta sakladigini soyluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir