Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yarış Motosikleti Görmek

Rüyada yarış motosikleti görmek neye çıkar?

Merhabalar. Ben 24 yaşındayım, İngilizce öğretmeniyim. Son zamanlar fazla depresif bir haldeyim. Benim bir tane yarış motosikletim var. Normalde evimin karşısında yaşlı bir adamın garajına bırakıyordum, fakat geçenlerde adam kapıyı açık bırakmayı unuttuğu için bir arkadaşımın dükkanına bıraktım. Ve eve geldiğimde hep garajın kapısını kapalı görüyorum.

Rüyamda kapı açılıyor ve içeride benim motor yerine daha küçük ve ucuz bir motor var. Normalde ben motoru garajın soluna park ederim ve bu motor sağda. Orada sandalyede bir adam oturuyor (garaja sonradan gelen motorun sahibi) Adama soruyorum “bu motor buradaysa benimki nerede, nasıl oluyor bu iş” falan diye ama adam “bilmiyorum” diyor hep. Rica etsem bu rüyayı yorumlar mısınız benim için. Şimdiden teşekkür ederim. Rüyanın unsurları: garaj, motosiklet.

Rüyada yarış motosikleti görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüyanın ana teması geçmişinizi, yaşadığınız eski günleri özlediğinizi belirtmesidir. Size belki yararı olur düşüncesiyle diğer unsurların anlamını aşağıda yazıyorum.

Rüyada garaj görmek hareketsizlik, aylaklık anlamlarını simgeler. Hareketsiz kaldığınız veya aylaklık yaptığınız bir dönem geçirdiğiniz anlamına gelir.

Rüyada motosiklet görmek iki tekerlekli motor genellikle özgür olma isteğinizi ve bir maceraya atılma ihtiyacınızın olduğunu gösterir. Aynı zamanda motosiklet, içinde bulunduğunuz ortamdan kaçıp kurtulmaya veya kimi sorumluluklarınızdan kaçmaya çalıştığınızı da ifade eder.

“Rüyada Yarış Motosikleti Görmek” için 5 yanıt

Rüyada motosiklet sürmek neye delalet eder
Rüyamda yarış motosikleti sürdüğümü gördüm ve okulda bazı arkadaşlarımı vede bazı akrabalarımı, annemi gördüm. Rüyam ne anlama gelir? 17 yaşında bekar erkeğim.

Joan selam,
Rüyada hızlı motosiklet sürmek, motor sürdüğünü görmek çok hızlı bir hayat yaşıyorsunuz diye yorumlanır.
Rüyanızın diğer unsurlarının anlamını öğrenmek için arama kutusuna
rüyada akraba görmek,
rüyada arkadaş görmek
rüyada anne görmek
şeklinde arama yapabilirsiniz.

Ablam rüyasında ayrıldığım erkek arkadaşım ve ailesini görmüş, beni istemeye geliyorlarmış, ben onlara kahve yapıyormuşum.

Ablanızın rüyası sizin beklediğiniz gibi bir mesaj vermemektedir. Ablanızın gördüğü rüya, erkek arkadaşınızla ayrılmanızın ailenizi oldukça etkilediğini, sadece sizi değil ablanızı da üzdüğünü işaret etmektedir.

Merhaba, ben ruyamda lastikleri olmayan bir yesil yaris motoruna biniyordum ve bu motor yerden 5 cm havada gidiyordu, o motora herkes özeniyor ayrica kestirme yollarda gidiyordum ama arada duruyordu, ben iterek goturuyordum ama ben motor sürmesini bilmiyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir