Kategoriler
Kişisel Rüyalar Korku Rüyaları

Rüyada Yarışmaya Katılmak

Rüyada yarışmaya katılmak neye çıkar?

Merhaba ben 17 yaşında, üniversite adayıyım. İlişkim yok. Gördüğüm rüya aslında çok uzun yani birazda karışık, nasıl size aktaracağımı bilmiyorum ama umarım başarabilirim. Tv de olan çarkıfelek yarışmasını bilirsiniz, ona benzer bir yarışmaya katıldım finali bildim, seçmem için önüme bir sürü kart getirdiler ama birden fazla kırmızı kart vardı. Ben şuan hatırlamıyorum tam ama ya 3 ya da 9 numaralı kırmızı kartı seçtim. Büyük ihtimalle seçtiğim 9 du ama kırmızı karttı kesinlikle. Seçtiğim kartta araba vardı, kırmızı araba. Arabayı kazandık, en büyük kuzenimle motora bindik ve annemlerin yanına gideceğiz.

Büyük bir otel otelin önü benzinlik ama benzinlik kapalı. Giriş katında yabancılar yılbaşı kutlaması yapıyor, kendi geleneklerine göre dans ediyor ama sanırım yılbaşı imiş çünkü öyle konuşuyoruz aramızda. Sonra içeri giriyoruz çok büyük bir otel çok katlı ve her katta bir düğün var. En üst katta Arapların düğünü, altında da bizim tanıdık birinin düğünü olmalı ki ailem oradaydı. Yanlarına gittik ama merdivenleri çıkarken tüm düğünleri görüyoruz. Annemle konuşuyorum o sıra eski bir arkadaşım bana bakıyor sonra dayanamayıp yanıma geliyor ve ne oldu biliyor musun? Diyerek anlatmaya başlıyor. En üst kattaki Arap düğününden biri arkadaşıma gelip “rol yapmak için bir çift lazım bize”   demiş, arkadaşım da “abimle biz yaparız” demiş. (Ama gerçek hayatta arkadaşımın abisi yok.) sonra masaya oturduğumuzda cellat gibi giyinmiş iki insan geldi biz korktuk ve bize ‘size açıklama yapmadılar mı’ dediler biz kaçtık hemen diye başından geçen olayı anlattı. Bende ‘şimdi iyiyseniz bir sorun yok’ dedim. Rüyamın son kısmı biraz saçmaydı farkındayım ama tamamını size aktarmak istedim. Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada yarışmaya katıldığını görmek yorumu

Rüyada yarışma görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta yaşamın acımasız rekabet şartlarına uyum sağlaması gerektiğini ve bunu sağlamak için gerekirse yeni yöntem ya da yollar bulması, denemesi gerektiğini işaret eder. Rüyada yarışmaya katıldığını görmek rüya sahibinin kendini kanıtlamak zorunda kalacağı bir durum ile karşılaştığını ifade eder. Yarışmayı kazandığını görmek insanın kendine olan güvenini gösterir, kişinin kendi ayakları üzerinde durmak konusunda başarısıyla yaşamda her zaman başarı kazanacağına delalet eder. Ancak bundan sonraki kısımda görülen olaylarda baskın renk kırmızı olup rüyada kırmızı renk dikkat, tehlike, uyarı anlamları taşır ve belki de sana kendine aşırı güvenmemek gerektiğini hatırlatmaktadır.

Rüyanın devam eden kısmında gelişen olaylar benzer şekilde hayatta belirsizlikler, kararsızlıklar veya tehlikeler yaşamamak için her zaman dikkatli ve kontrollü olmak gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir