Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Yas Tutmak

Rüyada yas tuttuğunu görmek nedir?

7 aylık kız çocuğum var ve öldüğünü duydum, sonrasında küçük kutu gibi bir şeyin içerisine bırakmışlar ve poşetlemişler, iki tane poşet verdiler bana. Birinin kızım olduğunu ve diğerininde ne olduğunu bilmiyorum, fakat dilim dilim ettiklerini söylediler. Deliler gibi ağlıyorum, evde yas tutuyoruz.

Malzeme dolabı gibi bir dolaba iki poşeti de bırakıyorum. Sonra üzüntü içerisinde bir düğünde gördüm kendimi ve ailemi. Kimseye söyleyemiyorum sanki ailemin de haberi var gibi üzüntü içerisinde düğünden çıkarken uyandım. Bunların anlamı nedir, beni bilgilendirseniz çok sevinirim, saygılar.

Rüyada yas tutmak yorumu

İbrahim merhaba,

Görmüş olduğun rüya şu anda reel hayatında karşılaştığın bazı durumların ya da yaşadığın olayların senin büyük bir ümitsizliğe düşürdüğünü ve kendini parçalanmış, çaresiz, perişan durumda hissettiğini anlatmaktadır.

Rüyada yas görmek, Rüyasında yas tutmak; üzüntülerin, sıkıntıların bitmesi, dertlerden kurtulmak ve mutlu günler yaşamaya işarettir. Bu rüyayla alakalı olarak rüyada kızının öldüğünü öğrenmek sayfası ilgini çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir