Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yasak Görmek

Rüyada yasak görmek ne demek?

İyi sabahlar, ben rüyamda memleketim olan Hatay’da girilmesi tamir için yasaklanmış bir türbeye polis olduğum için görevli olarak giriyorum ama Hataylı hemşehrilerim yasağı çiğnemek ve içeri girmek istiyorlar, o esnada ise bir iş makinesi türbenin ya da eski mezarlığın etrafını düzeltmek amacıyla toprağı delmeye başladığı esnada aşağıdan bir titreşim ve ses gelir “ne olur yapmayın” diye “yardım edin lütfen yapmayın” bu ses bir gence ait olduğu için buraya giremeyenler yapar diye düşünüyorum ama titreşimi akıl edemiyorum ve amirime “bak şunlara bağırıyorlar yine” diyorum.

Bu ikinci kez tekrar ediyorken yani aşağıdan yine titreşim ve yardım çığlığı gelirken ben yine amirime dönüyorum ama amirim sesleri ve titreşimi meğersem hiç duymuyormuş bile ve bir korkuyla uyanıp fatiha ve ihlası okudum, hocam bunu yorumlayın lütfen.

Rüyada yasak görmek yorumu

Rüyada yasak görmek sınırlanmak, hareket kabiliyetinin kısıtlanması, özgürlüğünün elinden alınmasına işaret ederken, bir şeyin yasaklandığını görmek çoğu zaman arzu edilen bir işte beklentinin gerçekleşmemesi ve bu nedenle hayal kırıklığına uğramaya işaret eder.

Rüyada yasak bir yer görmek rüya sahibi kişinin hayatında oluşacak küçük bir sıkıntının büyüyerek çözülemez bir hal alacağına tabir edilirken öte yandan da bu sorunun kişiyi oldukça yoracağını, maddi ve manevi zarara sokacağına rivayet edilir. Rüyada yasak bir yere girmek rüya sahibinin hırsını kontrol etmeyi öğrenmesi gerektiğini, bazen de küçük bir sermaye ile girdiği büyük bir işin kendisine bir iflas getireceğini gösterir. Bu rüya, beklenmeyen bir değişiklik anlamına da gelebilir. Rüya sahibi kişinin hazırlıklı olmadığı ve hiç tahmin edemediği şeyler ile karşılaşmasına işaret olabilir.

Rüyada türbeye girdiğini görmek kişiliğinizde bir değişim veya unutulmuş duyguları simgeler. Türbeye girmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin duyguları, düşünceleri veya davranışlarında bir takım değişiklikler meydana geleceğini gösterirken öte yandan da hayatın çok hızlı tığını akıldan çıkarmamak ve hem bu dünya hem ahiret için hayırlı işler yapmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada hissettiğiniz titreşim aslında sizin gerçek yaşamınızda bir odaklanma sorunu yaşadığınızı simgelemekte, hedefe ulaşma ya da sorunları çözme konusunda sorunlar yaşadığınızı anlatmaktadır. Gelen yardım çığlığı ise sizin içinde bulunduğunuz öfke ve korkuların yansımasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir