Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Yaşayan Ölü İle Konuşmak

Rüyada yaşayan ölü ile konuşmak ne demektir?

Merhaba. ben 45 yaşında emekli ve çalışan bir beyim. Rüyamda evimdeyim ve telefon çalıyor, telefonu ben açıyorum ve bana ben yaşayan bir ölüyüm, neden beni hiç aramıyorsun diyor, o sırada bütün çocuklarım evde ve içeride gürültü var, televizyonun sesi de açık, bende onlara sesleniyorum biraz sessiz olun, telefondakinin kim olduğunu anlayamıyorum diye.

Tam o sırada 5 ay önce vefat eden annemi görüyorum, saçı başı dağınık bir halde, oğlum neden beni aramıyorsun diyor, bende öylesine kala kalmış bakıyordum, tam o sırada kızımı namaz kılarken görüyor, vede korku ile uyanıyorum. Rüyada yaşayan ölü ile konuşmak, ölü ile konuştuğunu görmek ne demek?

Rüyada yaşayan ölü ile konuşmak neye yorumlanır?

Rüyada telefonun çalması bir işin hemen biteceğine işarettir. Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, uzaktan beklediği bir haberi alacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin ölmediğini söylemesi, onun durumunun şehitlik makamı olduğuna delalettir. Rüyada ölmüş anne ve babalarının sağ olduklarını görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa delalet eder. Rüyada ölü bir kimseyle konuşmak uzun ömre işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yaşayan Ölü İle Konuşmak” için 6 yanıt

ben size üye olmadan rüya gönderdim. Acaba yine de yorumlanır mı? Yoksa boşa mı yazdım merakla bekliyorum teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir