Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Yasin Suresi

Rüyada Yasin Suresi neye işarettir?

Rüyamda Umre’de Yasin okuyacaktım, Kuran’ı açtığımda Yasin sayfaları yoktu ve o yüzden okuyamadım. Daha sonra başka bir yere gidiyordum elimdeki çantayı bir yere bırakıyorum, çanta geldiğimde yoktu çalınmıştı ve ağlıyordum, daha sonra oğlumu benimle birlikte umrede gördüm beraber bir kuyuya bakıyorduk kuyudan kopek cıktı ve oğlumu kovaladı ben ona “besmele çek, tövbe et oğlum” diye peşinden bağırıyordum. 45, Kadın, Evli, Ev hanımı, normal.

Rüyada Yasin Suresi görmek yorumu

Esma merhaba. Rüyada umrede olmak hayırlı bir rüyadır, malınızın veya ömrünüzün artmasına yorumlanır. Ancak istediğiniz halde yasin okuyamamak, çok istemenize rağmen bazı korkularınızdan uzaklaşamadığınızı, kendinizi tam olarak güvende hissedemediğiniz gösterir ki rüyanın devamında olanlar bunun sebepleri konusunda bazı ipuçları vermekte, bazı şeyler yüzünden sakin kafayla düşünemediğiniz için hatalar yaptığınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında rüyada Yasin okumak sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Yasin Suresi” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda bir tarlaya atılmış Kuran değil Yasin suresi kitaplar oluyor ya onlardan topladım, atmışlardı yani, bende kim atmış diye kızıyordum. 4 /5 adet falan topladım ve sonrasını hatırlamıyorum ne anlama gelir? beni aydınlatır mısınız teşekkürler.

rüyamda yasin isminde bir adamı tüfekle vurdum öldü bi taraftan da yasin ismi mübarek bir isim ben bu adamı öldürdüm ismide yasindi benim bundan sonra işim ras gitmez diyordum ben her akşam allah kabul etsin yasin ve vakıa okur yatarım teşekkürler allaha emanet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir