Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yaşlandığını Görmek

Rüyada yaşlanmak neye delalet eder?

Kendim 16 yaşımda olduğum halde, rüyamda 88 yaşında olduğumu, yaşlandığımı gördüm, bir masanın etrafında ben, takım elbiseli bir adam (adam yakınım imiş) ve melekle şeytan olduğunu iddia eden 2 kisi ama insana da benziyor gibiydiler. Ben ölmek üzereymişim en fazla 1 yıl yaşarmışım melek ile şeytana yani iki kişiye diyorum ki “ben hiç evlenmedim, yalnız ölücem, burada ölsem kimse duymayacak, çürüyüp gidicem, mezarım bile olmicak, ben ahirete inandım ama ya öbür taraf yoksa, toprağın altında çürümek istemiyorum” diye çok kötü ağlamaya başlıyorum.

Melekle seytan gibi olanlardan da sanki birlesiyorlar tek bir ses cıkıyor “yalnız ölmiceksin biz beklicez” diye takım elbiseli adamda “aydoganı cagır” dıyordu ama “aydogan kim” onuda bilmiyorum bende böyle korkuyla yasamaktansa direk kendimi öldüriyim falan diyordum yasadıgım yerde 90lı yılların mahallelerine benziyordu çok kötüydü ama anlamını çok merak ediyorum lütfen yanıt verin

Kimden: borntothebom
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: şaşkın korkmuş
Anahtar kelimeler: (lütfen kelimeler arasında , kullanın)
ölüm, yaşlanmak,yalnız,melek,şeytan,ağlamak

Rüyada yaşlandığını görmek neye yorulur?

Rüyada yaşlı olduğunu görmek, yaşlanmak, yaşlandığını, şu anki yaşından büyük olduğunu görmek, gerçek hayatınızda olgunluk ve bilge olmak, insanlara rehberlik etmek konularında önemli bir mesafe kat ettiğinizi simgeler. Bu rüya aynı zamanda yaşlanma korkusu ya da ölüm korkusu taşıdığını da simgeleyebilir.

Rüyada birini olduğundan yaşlı görmek veya birisinin yaşlandığını görmek, rüyada gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınız ile açıklanır. Tanıdığı birinin yaşlandığını, yakınının ihtiyarladığını görmek o kişiden alabileceğiniz bir çok bilgi ve tecrübe olduğunu gösterirken, yakınınız olmayan birinin yaşlanmış olduğunu görmeniz çevrenizde kişisel gelişim ve yol göstericilik konusunda ciddi bir gelişim gösteren birinin varlığına işaret eder. Bu konuda rüyada yaşlanmak rüya analizi sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Yaşlandığını Görmek” için bir yanıt

23 yaşındayım rüyamda okuldan hoşlandığım birini gordum ..Bu kişi okuldan tanışmadıgım ama ara sıra yuz yuze geldıgım bırı devamlı fallarımda cıkıyor ve dun aksamda ruyamda gormem benı bır anlık bı hevese kaptırdı..rüyamda cildi biraz yaslı gıbıydı tipi kendısının bıraz yaslı halı gıbıydı ve ruyamda onu bu halıylede severım dusuncesı vardı..sizce bu bı ısaret olabılır mı nedir bunun anlamı? Şimdiden teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir