Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yaşlı Adam Ve İki Çocuk Görmek

Rüyada yaşlı adam ve iki çocuk görmek neye delalet eder?

Merhaba; Yaşım 41, bayanım, kimya mühendisiyim ve bekarım. Rüyayı gece gördüm. Ak sakallı, yaşlı adam koltukta oturuyor, karşısına saçları iki yandan at kuyruğu yapılmış, uzun ve dalgalı saçlı sarışın kız çocuğu ile bir esmer erkek çocuğu çıkıyor.

Yaşlı adamın karnı birden şişiyor ve sarışın kız adamın karnına stetoskop dayayıp dinleyince şişlik iniyor. Erkek çocuk bir daha görünmüyor. Ancak şişlik inince kız çocuğu daha sonra başka bir mekana gidip yukarı doğru bakıyor. Rüyamı yorumlar mısınız?

Not: Rüyalarımda kendimi sanırım hep sarışın görüyorum, aslen siyah saçlıyım. Ablam sarışın, ağabeyim ise esmer. Ablam bu aralar rahatsızdı, karın bölgesinde rahatsızlığı vardı, ben ise ona yardımcı olmaya çalışan ama artık hastalıklardan usanmış kardeşiyim. Ağabeyim de ona yardımcı olmaya çalışıyor. bilginize. teşekkürler.

Rüyada yaşlı adam ve iki çocuk görmek neye yorulur?

Rüyada kendini sarışın görmek hedeflerinize ulaşmak için daha fazla gayret, sabır göstermeyi işaret eder. Rüyada gördüğünüz ak sakallı yaşlı kişi ablanızı diğer çocuklar sizi ve kardeşinizi simgelemektedir. Kız çocuğu sizi işaret ediyor ve ablanız için gösterdiğiniz çabayı simgeliyor.

Rüyanızdan erkek kardeşinizin önceden fazla zaman ayıramadığı anlaşılıyor. Siz daha fazla uğraşmış görünüyorsunuz. Ablanızın yakında iyileşeceğine inanabilirsiniz. Uzun ve dalgalı saçlı sarışın bir kız çocuğunun yaptığı işlem sonucu yaşlı insanın şişliğinin inmesi bunu göstermektedir.

“Rüyada Yaşlı Adam Ve İki Çocuk Görmek” için bir yanıt

İstiharede yaşlı adam görmek
Benim sevdiğim insan için hayır mı değil mi diye niyetlendim ve yaşlı bir adam var, çiftler uyumlu mu diye bakıyor ve diyor ki “önemli olan dinen uyumlu olmaktır”, bir adamın gözünden iki kadın gösteriyor, biri normal bir kadın biri ise alımlı bir kadın, sonra demir gibi bir şeyin üstüne oturuyoruz, ne demek oluyor yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir