Rüyada Yaşlı Biriyle Evlilik Yapmak

Rüyada yaşlı biriyle evlilik yapmak neye işarettir?

Dün gördüğüm rüyanın etkisinde kaldım ve sizinle paylaşmak istiyorum. Rüyamda çok zengin biriyle ve kim olduğunu bilmediğim kendimden yaşça büyük biriyle kına gecemin yapıldığını gördüm. Fakat ailem hiçbir hazırlık içerisinde değildi.

Her şey bir anda oldu, günler öncesinden belirlenmiş fakat kimse bir hazırlık yapmamıştı, kendim bile. Ve babam kına geceme gelmek bile istemiyordu. Daha sonra kına gecemin hazırlıkları yapılırken uyandım yanı kınam yakılmadı. Beni bu rüya hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada yaşlı biriyle evlilik yapmak nasıl yorumlanır?

Rüyada kendinden yaşlı biriyle evlenmek, yaşlı bir kimse ile evlendiğini görmek gerçek hayatınızda verdiğiniz emeklerin, gösterdiğiniz çabaların karşılığını alma zamanınızın geldiğini, mutluluk, huzur dolu günlerin başladığını simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yaşlı Biriyle Evlilik Yapmak” hakkında 12 yorum

 1. Rüyada yaşlı biriyle evlendirildiğini görmek
  Rüyamda benden yaşta büyük bir adamla evlendiriliyorum, babamın beni o adamdan ayırmasını istedim “olmaz, bizi öldürürler” dedi, bende o evlendiğim adamla kavga ettim, boğazıma bıçak dayadı, çok ağlıyorum ayrılmak istiyorum ama ayırmıyorlar, neredeyse amcam yaşındaki birisi bu evlendiğim kişi, babama tekrar “ben evlenecek yaşta değilim, 15 yaşındayım” diyorum, oda “olmaz, elimize bir sürü para geçti” diyor, lütfen açıklar mısınız?

  1. Sema merhaba,
   Gerçekten çok can sıkıcı bir rüya, Allah böyle bir şeyi gerçekte kimsenin başına vermesin. Ama maalesef bu kepazelik Yemen, Sudan, Mısır, Pakistan, Türkiye gibi Müslüman? ülkelerde çok sık yaşanıyor Hindistan gibi ne olduğu belli olmayan çürümüş kültürlerde karşılaşılıyor.
   Gördüğün rüya aslında tüm insanlığa bir mesaj veriyor. Bu pislik uygulamaya, bu rezalete, bu kepazeliğe bir son verin yoksa Allah hepinizin belasını verecek (aslında kendi belalarını kendileri bulmuş durumdalar ama hala anlamıyorlar), 9 – 12 – 15 yaşındaki kızları amcası, dedesi yaşındaki adamlara satmayın, yazıktır, günahtır, ayıptır diyor. Bakın yediğiniz bu halt (anlayan anlar) diğer çocukların ruh halini bozuyor, onlarda travmalar yaratıyor, onların rüyasına giriyor diyor.
   Ama anlayacaklarını sanmıyorum, anlamayacaklar, anlayacak kapasitede olsalar bu haltı yemezler.
   Sevgili Sema kendine iyi bak, kendini eğitimine ver, lütfen insanlığa faydalı bir insan olmak için çabala.

 2. Rüyada kendinden yaşlı biriyle evlenmek
  Ben 18 yaşındayım, ygs lys ye hazırlanıyorum, rüyamda yaklaşık 40-45 yaşlarında bir adamla evleniyorum ve o adamın ilk evliliği değil ve ben çok mutluyum, bu rüyamı açıklarsanız sevinirim teşekkürler.

 3. Ben 16 yaşındayım, rüyamda evli olduğumu gördüm evli olduğum adam 40 yaşını geçmişti, saçları bembemyazdı yüzünü net göremedim ve birde oğlum vardı, en yakın arkadaşımsa ikiz bebeklere hamile idi daha sonra bebeklerden sadece birini doğurdu. bu rüya çok saçma ama arkadaşım ve benim için bir anlamı var çok merak ediyorum rüyamı yorumlar mısınız

  1. Gizem selam, gördüğün rüya saçma değil. Günlük yaşamında bir gelişim içinde olduğunu gösteriyor. Beynin uykuda senin kontrolün dışına çıkıyor ve zihninin derinliklerdeki konuları senaryolaştırıp, tahminler de bulunup, hesaplar yapıyor. O işlemler rüya olarak yansıyor.

 4. Rüyamda yaşlı bir adamla evleniyordum ve etraf kalabalıktı, ben nikah masasında pişman oluyordum ve nikah kıyıldıktan sonra ağlamaya başladım, sonra herkes gitti bende gelinliği çıkarıp kaçmaya karar vermiştim işte sonrasında da uyandım.

 5. Gercek hayatta evli bir bayanim, ruyamda benden cok yasli bir adam benimle tanismaya calisiyordu, ben geri adim atip “bak abim orada” diyordum o ise ustume gelerek “bir sey olmaz tanisalim” diyordu.

 6. Merhaba bende bir arkadasimizin gordugu ruyaya benzer bir ruya gordum, 18 yasindayim ygs lys ye hazirlaniyorum, ilk kuzenimle evlendilirildim ama bu kendi istegimleydi. Sonra onunla mutlu olamayinca kendimden yasca buyuk zengin biriyle evlendim ama onunla da mutsuz oldum, en sonunda ağlıyordum ben napicam bu yasimda ne geldi basima diye cok etkilendim yardimci olur musunuz lutfen?

 7. Bende rüyamda yaşlı bir adamla evlendiğimi gördüm ama onu hiç görmemiştim, iki kişi aynı anda o yaşlı adamla evleniyorduk, ben düğün gecesi yaşlı adam artık eve gelecekken. Ne yaptığımı düşündüm ve bunun iğrenç bir şey olduğunu düşünüyordum, adam geldiğinde tartışıyordum “ben seninle evlenmem” diye, üzerime üzerime geliyordu o an. Sonra bende ona karşı tepki olarak 3 defa boş ol boş ol diyordum ama diğer kişi ayrilmiyord, sonra evlerine gittiğimizde ziyaret amaçlı halam kızı o adamla evlenmişti, yorumlarsaniz çok sevinirim.

 8. Bir tanıdığım rüyasında beni görmüş ben bir çeşneden su içiyormuşum daha sonra üstüme yaşlı bir amca kar topu atmış tanıdığım niye atiyosun o çocuğa diye bagirmis annem de biz onu ona verdik deyip ikisi kavga etmişler sizce nasıl bir rüya birde ben bu sene mezun kaldım tekrar üniversiteye hazırlanıyorum bir alakası var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir