Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yaşlı Birini Görmek

Rüyada yaşlı birini görmek neye delalet eder?

Rüyada yaşlı birini görmekBen ve iki kuzenim bir salondayız, ben erkek kuzenimle oyun oynuyorum, o sırada annemin sesini duydum, kapının gözünden baktım ve yaşlı bir adam gördüm, kapıyı açtım banyoda aynaya bakıyordu “sen ne arıyorsun burada” dedim ve iki elimle belinden tutarak dışarı atmak istedim ama taş gibi ağır oldu ve atamadım.

Erkek kuzenim koştu, bir baktık adam orada değildi . Sonra balkona doğru kaçtık, kapıyı kapadım ama o an kapı yok gibiydi, sonra “temizlenmek istemiyor musunuz” dedi, korktum ama içimden ayağını öpmek geldi ve ikisini de öptüm ve sonra estağfurullah oğlum dedi ve sanki bir an o kadar rahatladım ki ve rüyadan kalktım. Rüyada yaşlı bir adam görmek neye işarettir?

Takma isim : malphas
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : mutlu oldugum soylenemez pek
Anahtar kelime : Banyo da ki yaşlı adam

Rüyada yaşlı birini görmek neye yorulur?

Rüyada yaşlı birisini görmek, yaşlı adam, yaşlı kadın, yaşlanmış birini görmek uyanık hayatınızda üzerinizdeki yüklerin sizi yıkacağı, yoracağı, o yükleri taşıyamacağın korkusu taşıdığınızı simgeler. Rüyada ayak görmek mantık, istikrar, yol alma, bağımsızlık, özgürlük ve ilahi niteliklerin anlamlarını simgeler. Pratik ve mantıklı davranmak gerektiğini ifade eder. Aynı zamanda hareketlilik, bağımsızlık ve özgürlük çabalarınızı temsil eder. Doğru yönde atılmış bir adımı ve daha sonra atacağınız adımları da işaret eder.

Rüyada yaşlandığını görmek, yaşlılık, yaşlanmak, yaşlanmış olduğunu görmek gerçek yaşamınızda olgunluk ya da ruhsal aydınlanma alanlarında yeni bir yaşam evresine girdiğinizi, yeni bir düzeye ulaştığınızı gösterir.

“Rüyada Yaşlı Birini Görmek” için 2 yanıt

Öncelikle merhabalar, böylesine yararli bir site icin tesekkur ederim. Her ruyamin tabirini sizden bakiyorum. Tabiri olmayan ruyalarimi da bu sekilde sizlere iletiyorum.
Şöyle bir ruya gordum . Ruyamda yaşli bir insan gordum ama bayan miydi erkek miydi tam hatirlayamiyorum, yuksek ihtimalle yasli bir bayandi . Kendisi bir sokakta yururken dedi ki “sizin soyunuz hz ömer rad dan geliyor, o yuzden ailenizin hepsi cift adli”. Ve gercekten de oyledir, neredeyse herkesin cift adi vardir. Bunun yorumunu sizden rica ediyorum.

Bilinc altiyla gorulmus bir ruya oldugunu zanetmiyorum . Aklimin ucundan gecmeyen bir konu idi. Ayrica malesef ne oruc tutuyor, ne de namaz kiliyorum. Yani Allaha ve peygamberimize inaniyorum, fakat dini vecibelerimi yerine getirmekte sikintiliyim . Burada kisaca ruh halimi de belirtmeye calistim . Umarim en kisa zamanda cevaplarsiniz .Sevgiler. 23, Kadın, bekar, ögrenci

Emine selam,
Bunlar derin ve anlaması, yorumlaması yorumlaması zor rüyalardır ve ülkemizdeki hoşgörü eksikliği nedeniyle dini konulardan uzak durmak istiyorum. Çünkü hala toplumun çok büyük kısmı okumuyor, yazıya sadece bakıyor ve bakarak ilk aklına gelenle sizi yargılıyor. Hele hele bazıları sadece kulaktan duyduğu üç beş bilgi kırıntısı ile alim edası takınarak bizlere akıl vermeye kalkıyor.
Hz. Ömer soyundan gelenlerin iki olması bir gelenek hakkında bilgim yok, o konuda bir şey diyemeyeceğim.
Diyorsun ki “oruç tutmuyorum, namaz kılmıyorum” keşke bunları yapabilsen ama inanıyorum ki; karşındakinin gözlerinin içine baka baka yalan söylemiyorsun, yetim hakkı yemedin, kimsenin kötülüğü istemiyorsun, yolsuzluk yapmadın, rüşvet yemedin, büyük ihtimalle bir yaşlı – hasta – çocuk gördüğünde destek veriyorsun, ne zaman aç birini görsen yemeğini paylaşıyorsun, çoğu zamanda nerede bir aç – yaralı hayvan görsen yardım ediyorsun, çevreni temiz tutuyorsun yani “Allah bu dünyayı biz insanların menfaati için yarattı, onu tepe tepe kullanmalıyım demiyorsun”, kısacası insan gibi insansın, akşam yatağına yattığında huzur içinde uyuyorsun. Diyorum ki bunlara sahip olanlar Hz. Ömer’in soyundan gelmeyi hak ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir