Rüyada Yaşlı İnsan Görmek

Rüyada yaşlı insan görmek neye delalet eder?

1 Ağustos 2014 gecesi bir rüya gördüm ve çok etkilendim. 22 yaşındayım ve şuan nişanlıyım ve nişanlımla aramda bir problem yok. Rüyamda nişanlımla bir apartmanın girişindeki merdivenlerde oturuyorduk ve sadece konuşuyorduk. Hiç tanımadığımız 60 lı yaşlarda, yaşlı bir amca apartmana giriş yapacaktı ve bizi birden aşağılamaya, kötü sözler söylemeye başladı, konuşmaları tam anlamıyla hatırlayamıyorum ama nişanlım amcaya bizim nişanlı olduğumuzu söyledi ve parmağını uzatıp alyansını gösterdi.

Adam çok ani bir hareketle yüzüğü çıkarıp öfkeyle yere attı ve gitti. Yüzük yerde bir kaç kez sekti ve sonra nişanlım yüzüğünü bulup parmağına taktı, yüzük hiç bir şekilde zarar görmemişti. Rüyamda çok üzüldüm ve şaşırdım. Rüyadan çok etkilendim en kısa sürede yorumlarınızı rica eder şimdiden teşekkürlerimi sunarım. Kullanıcı adı: nise_1

Rüyada yaşlı insan görmek neye yorumlanır?

Bu anlamlı rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyanız evlilik ve uyum konularında mükemmel gelişmeleri işaret ederken, çevrenizdeki kişilerle olan iletişiminizde dikkatli olmanız, kıskanç ve kötü bakışlardan uzak durmanız, özellikle kendinizi ifade etmek ve karşınızdaki tarafından nasıl algılandığınız konularına özen göstermeniz gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada yaşlı insan görmek,  ihtiyarlamış birini görmeniz uyanık hayatınızda üzerinizdeki yüklerin sizi yıkacağı, yoracağı, o yükleri taşıyamama korkusu taşıdığınızı simgeler.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir