Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yaşlı Olduğunu Görmek

Rüyada birinin yaşlandığını görmek ne demek?

Rüyamda sevgilim evimize geliyordu, kapıyı anne ve babam açıyordu, benimle görüşmek istediğini söylüyordu. Ben odadan çıkıyordum ve görüşmek istemediğimi söylüyordum. Sonra evin balkon kapısında durduğunu gördüm, beni havaya kaldırıyordu ve anneme benimle ilgili sorular sordu. Annem sofra hazırlamıştı, beyaz tabaklarla iki kişilik bir sofra idi.

Ben eski eteğimi giyip aynanın karşısına geldim ve eteğimin düğmesi koptu. O sırada sevgilim bana aynanın karşısında belimden sarılmıştı. Ben aynaya baktığımda onun yüzünü yaşlanmış gördüm, rüyam bitti. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutlu.

Rüyada sevgilinin yaşlı olduğunu görmek tabiri

Rüyanız gerçek hayatınızda mutlu olmayı bilen, kendisiyle barışık birisi olduğunuzu gösterirken aynı zamanda güven ihtiyacı içinde olduğunuzu simgelemektedir.

Tanıdığı birinin yaşlandığını görmek, aslında olduğundan yaşlı birini görmek, çevrenizde kişisel gelişim ve yol göstericilik konusunda ciddi bir gelişim gösteren birinin varlığına işaret eder.

Rüyada yaşlı olduğunu görmek, yaşlanmak, yaşlandığını, şu anki yaşından büyük olduğunu görmek, gerçek hayatınızda olgunluk ve bilge olmak, insanlara rehberlik etmek konularında önemli bir mesafe kat ettiğinizi simgeler. Bu rüya aynı zamanda yaşlanma korkusu ya da ölüm korkusu taşıdığını da simgeleyebilir. Bu konuda yaşlanmak rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Yaşlı Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada annenin hızla yaşlandığını görmek nedir?
Rüyamda, annemin (annem şu anda genç ve oldukça sağlıklı) hızla yaşlandığını, saçlarının bembeyaz olduğunu ve kısa bir süre sonra öldüğünü gördüm. Rüyamın anlamı nedir?

Rüyanız, Size hedefinizi buyultun, amaciniz daha buyuk olsun, daha buyuk dusunun, kucuk hedeflere kendinizi yonlendirmeyin mesajini vermektedir. Ayni zamanda bu ruya sizin asagilik duygularina sahip oldugunuzu, yani kendinizi toplumdan daha asagi gordugunuzu, onlarin seviyesinde olmadiginizi dusundugunuzu belirtiyor olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anne görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir