Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek neye işaret eder?

Rüyamda en yakın arkadaşım ve ablamla havuza girdiğimizi gördüm ama havuzun içi boştu. Ellerimizde kocaman yastıklar vardı ve o yastıklarla havuzun içinde zıplıyorduk.

Sonra birden arkadaşım zıpladı ve kafasını zemine çarptı ve boynu kırılarak öldü. Ağlıyordum bağırıyordum ama gözümden yaş akmıyordu. Sonrada korkuyla uyandım.Sizce anlamı ne olabilir?Şimdiden teşekkürler. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku ve mutsuz.

Rüyada yastık görmek neye yorulur?

Rüyada yastık görmek, genç erkek için,  karşınıza çok güzel bir fırsat çıkacak ve bu fırsatı iyi değerlendirirseniz  çok mutlu olacaksınız demektir. Orta yaşlı erkek için ise; çok güzel bir tatil anlamına gelir. Bekar kadın için; zengin bir kişiyle mutlu bir evlilik, evli bir kadın için; iyi arkadaşlar edineceğine işarettir.

Sizin rüyada boş havuza girmeniz ve yastıklarla zıplamanız özel yaşamınızda boş hayaller ya da gerçekleşmesi hemen hemen imkansız şeyler istediğinizi simgelerken, arkadaşınızın boynu kırışarak ölmesi bu düşüncelerle devam ederseniz hayal kırıklığı yaşayacağınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yastık Görmek” için bir yanıt

Okuldan tanıdığım bir arkadaşım var. Samimi değiliz. Ona aşık da değilim o da bana aşık değil. Adı Batuhan. Rüyamda Batuhan ve ben (her ne olmuşsa) ikimiz aynı yastıkta yatıyorduk. Aynı yatakta yatmak zorunda kalmıştık başka yer kalmamıştı. Ama aynı yastığa başımızı kendi isteğimizle koyuyorduk. Yani yatak kocamandı başka yastıklar da vardı ama biz başımızı aynı yastığa koyuyorduk. Ama yani uygunsuz bir durum yoktu. Ertesi gün oluyordu biz yine aynı yastıkta yatmalıydık ve bu durumdan şikayetçi değildik. Biz de aynı yastıkta yatarken mutluyduk. O günlük yazıyordu yatmadan önce. Günlüğünde hep benden bahsetmişti. Bana okudu günlüğünü. Sonra bir ertesi gün zorunluluk ortadan kalkıyordu. Artık o, yattığımız yatakta tek yatacaktı ben de diğer odada yatacaktım ama ikimiz de bir bahane bulup yine aynı yatakta aynı yastıkta yatmak istiyorduk. İkimiz de uyuyamıyorduk birbirimizin yanına gelmek istiyorduk. Çok enteresan lütfen yorumlar mısınız? Ne demek bu? Yaşım:15, Lise Öğrencisiyim. Bekarım.Kızım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir