Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yat Görmek

Rüyada yat görmek neye delalet eder?

Ben kırk üç yaşında, iki kızı olan bir anneyim. Rüyamda bir yat ile denizde geziyoruz. Yanımda biriyle bir odaya girmemle birlikte hemen büyük bir korkuyla “benim içime cin girmiş” diyorum. Yattaki bu odanın  dört duvarına yüzüm öne, arkam duvara dönük hızlı hızlı duvarlara çarpıyor, anında besmele şerifi defalarca okuyorum.

En sonunda da avazım çıktığı kadar bağırarak besmele şerifi okuyorum. Göremediğim o cin beni bırakıyor, korkmadığımı söylüyorum fakat çok bitik ve yorgun olduğum hissi vardı. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada yat görmek yorumu

Birsen merhaba,

Rüyada yat görmek lüksü ve zenginliği ifade eder, rüyayı gören kişinin kaygısız ve özgür bir hayat yaşadığını veya yaşamak istediğini temsil eder. Yat kullanmak ya da yatla seyahat etmek kendini yenilemek için daha fazla zamana ihtiyacınız olduğuna işaret edebilir.

Rüyada içine cin girdiğini görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında daha kaygısız olması gerektiğini anlatır, gereksiz endişelerle kendini yıprattığını gösterir. Görüldüğü gibi rüyanın iki ana unsuru da aynı noktaya işaret etmektedir; kaygısız olmak veya kaygısız yaşamaya çalışmak. Bu durum rüyanın kendi içinde tutarlı ve çok değerli olduğunu simgelemektedir.

“Rüyada Yat Görmek” için 5 yanıt

Rüyada karada yat sürmek
Ben eşimden ayrıloyorum yani davam devam etmekte ve maddi yönden kötü durumdayım. Rüyamda ilk önce bir yat almışim ve deniz kenarında karada sürüyorum, yanimda annem babam ve kızım var, sonra elimde uzun direkli bayrak taşıyorum, kızım annem babam beni takip ediyorlar, kızımın çimen koparıp yediğini görüyorum ve elinden alıyorum. Banka hesabımda 1 trilyon 850 milyar yatmış goruyorum, ticaret yapmisim aslında müsterimin yatirmiyacagini dusunup onu karakola şikayet ediyorum, kendim yakaliyorum “bir gun sonra yatiracagim” diyor, inanmiyorum ama bırakiyorum, bir gun sonra hesabimi kontrol ediyorum param yatınca utaniyorum, butun odemelerimi gerceklestirip borclarimdan kurtuluyorum. 31, Erkek, Ayrı yaşıyor, İnşaat müh

Deniz selam, görmüş olduğun rüya 1 grup rüyalara örnek bir rüyadır. Bu gruptaki rüyalar kişinin gerçek hayatında kafasına fazla taktığı, zihninin meşgul eden bir durumun veya bir durumun değişik senaryolarla uykusundaki yansımasıdır. Siz gerçek hayatta maddi bakımdan zor bir süreç geçirdiğinizi yazmışsınız yani zihniniz maddi meseleler ile fazlasıyla yoğun. Birde rüyanız sanki bu sorunları birisi yüzünden yaşadığınızı düşündüğünü anlatıyor.
Ancak her şeye rağmen rüyanızda önemli unsurla da var. Özellikle yatı karada sürmen gerçek hayatında lüks bir yaşam sürmek için yanlış işler yaptığını anlatmaktadır. Rüyada bayrak direği azim sembolüdür. Rüyada bayrak taşımak rüyayı gören kişinin azmi ve üstün gayretleri sonucu başarıya ulaşıp, zirveye çıkacağına, büyük ve anlamlı bir ödül almasına işaret eder. Taşıdığın bayrağın uzun direkli olması bu anlamı daha da güçlü kılmaktadır. Kızının çimen yemesi büyük ihtimalle sorunlarından kurtulmak için farklı bir yol denemen gerektiğini anlatmaktadır.

Ahmet selam, rüyalar gören kişiye göre yorumlanır fakat bazı zamanlar görülen kişi hakkında da önemli bilgi verebilir. Arkadaşının rüyası büyük ihtimalle senin hakkında mesaj veriyor ve rüyada yat almak veya tekne almak kişinin maddi bakımdan büyük bir rahatlamaya yol açacak gelişmeler yaşayacağına çoğu zamanda eline toplu para geçeceğine yorulur.

Limanda bir yat içinde ben ve tanımadığım bi kişi elinde kova kovanın içinde su ben yerde oturuyorum o bana dönük bu arada yat beyaz deniz dalgasız ve mavi anlamı nedir benim için önemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir