Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yatağında Tanımadığı İnsanlar Görmek

Rüyada yatağında tanımadığı insanlar görmek neye işarettir?

Rüyamda yatakta tanımadığım insanları görüyorum. Yatak kendi yatağım değil, uzakta birinin evindeyim tanımadığım kişilerde yatıyor uzaktan bebek ağlaması sesi duyuyorum. Kapı aralık ışık yanıyor biz ablamla karanlıkta oturuyoruz biri gelip bizimle ilgilenecek diye evin sahibi görünmüyor ama yataklarda tanımadığımız kişiler yatıyor.

Sonradan fark ediyorum yurt dışında birinin evi akrabalarımızdan birinin evi rica edeyim bu ne?

Rüyada yatağında tanımadığı insanlar görmek neye yorulur?

Rüyada yatak anlamı yatak rüya tabiri  sayfasında bulunmaktadır. Rüyada yatak görmek aşk ve yola çıkmak anlamına gelir. Rüyada ağlayan bir bebek görmek sizin manevi yönden desteğe ihtiyacınız olduğunu ve bu alanda kendinizi geliştirmeniz gerektiğini gösterir. Ağlayan bebek aynı zamanda hayatta halen başarmak isteyip de başaramadığınız amaçlarınız olduğunu ve günlük hayatta kimi işlerinizi aksattığını yani biraz tembellik ettiğinizi gösterir.

“Rüyada Yatağında Tanımadığı İnsanlar Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tanımadığı bir erkekle evlendiğini görmek nedir
Ben 23 yasinda bekar bir kizim, ruyamda hic tanimadigim bir erkekle evlendigimi, o kisiye de hic yaklasmadigimi, hatta kendimce bosanma planlari kurdugumu gordum ve ayni zamanda tanimadigim bir baska erkekle gorusuyordum acaba bu ne anlama geliyor.

Rüyada istemediği biriyle evlenmek, kişisel gelişiminize mani olan bir şey ya da durum olduğunu işaret eder. Önemli bir rüyadır ve bu durumu tespit edip, çözmeniz gerektiğini gösterir. Bakınız evlenmek rüya tabirleri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir