Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yatağında Yabancı Kadın Görmek

Rüyada yatağında yabancı kadın neye işaret eder?

Rüyamda yatak odamızda eşimin bir kolunun altında ben, diğer kolunda tanıdığım bekar bir bayan vardı. Yatak odamdan onu kovmaya çalışıyordum ama kız pişman gibi bakıyordu, tekrar eşimle çalışmak istiyordu, ağlıyordu, eşimde onu teselli ediyordu, yataktan kovuyordum ama eşimde o da “kötü niyetli değiliz” diyorlardı. Yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

Rüyada yatağında yabancı kadın görmek tabiri

Rüyada kendi yatak odasını görmek rüyayı gören kişinin özel yaşamını veya bazı duygu ve düşünlerini gizli tutmak, kimseyle paylaşmamayı istediğini ifade eder. Alternatif olarak hayatın iç doğası ve samimi ilişkilerin göstergesidir.

Rüya devamında gelişen olaylar ilk bakışta görülen olumsuz durumları değil, güzel haberleri vermektedir. Gördüğünüz rüya farklılık ve yeni başlangıçları simgelemektedir. Kendinize belli bir yön bulmaya çalıştığını, ilişkinizdeki belirsizlikleri sonlandıracağını işaret etmektedir. Unsurlara bakmak gerekirse;

 

“Rüyada Yatağında Yabancı Kadın Görmek” için 6 yanıt

Yatağında yabancı birilerini görmek
Merhaba, gündüz bir ara uyudum. Rüyam da yabancı bir ülkede otelde odamda uyanıyorum, yatakta genç (tanımadığım) bir kız ve komşumun 26 yaşında olan oğlu var. Şaşırıyorum. Komşumun oğluna soruyorum; niye benim yatak da uyudunuz diye. O da “otelde boş oda yoktu Türk olarak senin odayı söylediler ben de kabul ettim” dedi. Yorumlayabilirseniz memnun olurum. Adım; Demir. 57 yaşındayım, evliyim, emekliyim. Ruh halim; bu aralar üzüntü ve endişem bir hayli fazla.

Rüyanız gerçek hayatınızda bazı yenilikler yapmak, bir şeyleri değiştirmek istediğinizi ancak bunun risklerinin sizde kaygı yarattığını, beklemediğiniz şeylerle karşılaşmak istemediğinizi anlatmaktadır.

Nişanlımla yatağımızda yatıyoruz, onun eski bir arkadaşı aramızda yatıyor, bayan ve hasta gibiydi ve ben o bayana üzülüp sarılıyorum, ardından ben barıştım onunla diyorum akrabalarıma?

Sema merhaba, rüyanızda nişanlınızı görmeniz gerçek hayatta aranızdaki kimi sorunların çözülmesi için ilk adımı sizin atmanız gerektiğini temsil eder. Bakınız nişanlıyı görmek sayfası. Onun bir eski arkadaşı hakkındaki bilgi yatağında yabancı bir kadın görmek olarak değerlendirilirse açıklaması sayfada yapılandır.

Ben köyde yatağımda yatarken kadının biri sırtıma gelip basıyor ben uyanıp ne yapıyorsun dedim yatacağım dedi başka yer yok dedi kalacak 3 tane de çocuk yatakta yatıyordu ben kadına sana saldırabilirim dedim olsun dedi kendimi tutmak için yatağı yere açmak istedim yorganları yere attım tam açacakken vazgeçtim gittim başka bir yere

Rüyamda akrabalardan genç bir kadın.beni sevdiğini söylüyor ve dudagima bir öpücük konduruyor. Kocasının bildiğini söylüyor bu durumu.benim yatak odamda oluyor.yorumlarmisiniz rica etsem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir