Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yatağında Aslan Görmek

Rüyada yatağında aslan neye işaret eder?

Yatağıma aslana benzettiğim ama hislerime göre kaplan geldi ve örtünün altına girip yattı. ben bana zarar vereceğinden korktum ama kaplan öyle sevecen ve bana öylesine yumuşaktı ki. örtünün altında başka yavrular da vardı. 42 yaşında evli 6 ve 11 yaşında kızları olan çalışan bayanım. Yorumlarsanız memnun olurum. teşekkürler. 23. 05. 2012 / 12:46 tarihinde gönderilmiş

Rüyada yatağında aslan görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya birine / birilerine iyilik yapacağınıza işaret etmektedir. Benim düşüncem bu yardım çocuk ve çocuklarla ilgili olacak sonuçta siz birilerini çok sevindirecek kendinizde bundan büyük mutluluk duyacaksınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada aslan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yatağında Aslan Görmek” için 4 yanıt

Rüyada bağlı aslan görmek
Rüyamda bir tane aslanı iş yerime yakın bir yere iple bağlamışlar ve arkasın dada 6-7 civarı erkek aslan var. En öndeki aslan yaralanmış bir şekilde. Oradan geçerken yanımdaki insanlar ve ben tırsıyorum. İpi kopartırsa saldırır diyerek. Ardından oradan geçiyorum bir sağlık kabinine gidiyorum, kolumdan ya da elimden tam hatırlayamıyorum kan aldırmaya gidiyorum. Kan alınıyor ama biraz zor alınıyor damarımın içerisinde iğnenin gezdiğini görebiliyorum. Ardından kanı tüpe çekiyorlar. Lakin damarımda yani kan alınan yerde damar küçücük bir yuvarlak oluyor yani damarım yuvarlak bir şekilde şişiyor. Patlatmaya çalışıyorum ama herhalde patlatamıyorum ve ardından acele ile işe gitmeye çalışıyorum.

Harun merhaba,
Gördüğün rüya uyanık hayatında 7 civarında kişi ile tanışacağını / karşılaşacağını bunlardan 1 tanesinin çok etkili, yetkili, güçlü biri olduğunu göstermektedir.
Rüyada kan vermek, kan verdiğini görmek, İçinde bulunduğunuz çatışma ortamından, gerginliklerde uzaklaşmak için daha fazla sabır, daha çok çaba sarf etmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyanın devamında olanlar ise bu konuda verdiğiniz mücadeleyi göstermektedir.

Rüyada bir aslan ile konuşmak
Hocam merhabalar; 19 yaşındayım, rüyamda siyah bir ormanda ufak bir kulübeye giriyorum, bir adam var, 3 ekmek istiyorum, ondan sonra arkama bakıyorum bir aslan, beni görmüyor, korkuyorum, kapıyı kapatıyorum.
Adam “korkma bır sey yapmaz” dıyor, kapı altından aslan ayaklarını uzatıyor, kapıyı açıyorum felan sonra bir odadayız, aslan oturuyor bende yanında oturuyorum benimle konuşuyor “ayağının altına bak” diyor, bakıyorum şekiller, semboller var, anlamı nedir acaba CEVAPLARSANIZ çok sevinirim saygılar,

Rüyada aslan görmek, yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda Kendinize güvenen, güçlü bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız demektir.
Aslan ile konuşmanız ise hem sahip olduğunuz gizli yetenekleriniz hem de alacağınız destek, güç ile çok başarılı olacağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir