Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yatak Islatmak

Rüyada yatak ıslatmak neye işaret eder?

Rüyamda yurt dışından gelmiş bir baba gördüm,  bu adam bakamadığını söyleyerek bize bir erkek bıraktı, bebek ile sadece ben ilgilendim, o kadar masum uslu bir bebekti ki sesi çıkmıyordu.

Kucağımda dışarı çıkartırken altında bez olmadığını fark ettim, onu yatağımın üzerine bıraktım ve bez aramaya başladım, odama döndüğümde bebeğin yatağımı ıslattığını, çiş yaptığını gördüm. Ben kızgın kızgın “ne yaptın sen” der gibi bakarken öyle tatlı bir gülüşü, bir bakışı vardı ki hala gözlerimin önünden gitmiyor, hayır olsun inşallah, bu neye işarettir? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada yatak ıslatmak neye yorumlanır?

Rüyada yatak ıslatmak, yatağını ıslattığını görmek rüya sahibi hakkında hayatında kontrol eksikliği yaşadığını temsil eder. Birinin yatağını ıslattığını görmek pek çok endişeler yaşadığınızı, kendi inançlarınız veya davranışlarınız nedeniyle çevreniz tarafından hoş görülmediğini ifade edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yatak Islatmak” için bir yanıt

Rüyamda görüştüğüm benden genç bir erkek sanırım devamlı benimle olmak istiyor, bende sanki sevgiliymişiz gibi gidiyorum ama tacizlerine karsılık vermiyorum, sinirleniyor sonra imam nihahlı eşim (gerçekte de böyle) beni alıyor resmi nikahlı oldugu eşiyle çocuklarıyla oldugu eve götürüyor, beni aynı yataga yatırıyor, beyaz geniş rahat bir yatak. Ortada o, kenarda ben, çocuğuna sarılmısım, sonra cocugu gidiyor ben saklanıyorum eşine görünmemek için, eşi görüyor kavga etmeye başlıyorlar, bu eşini dövüyor, eşi cocuguyla gidiyor bizde dışarıya çıkıp dolanıyoruz, gece sabah olunca ben onlardan annemle cıkıyorum, apartanın içi otele baglanıyor, diğer cocugu görmemek için kaçıyorum bu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir