Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yatak Odası Görmek

Rüyada yatak odası görülmesi neye işarettir?

Rüyamda yengemin evindeyim. Mutfak olan yerde yatak odası var. Amcamla yengem dışarı çıktı zannediyorum. Odaya gidip yengemin günlüğünü alıyorum. Işıklar kapalı fark etmesinler diye. İçine bakıyorum ilk beş on sayfası boş. Diğerlerinde küçük yazılar var. Kitabı yerine koyuyorum tam salona gelicem yengem beni görüyor. Beni oturtuyor. Benim arkamda boğazıma ip doluyor. Bende ipi tutuyorum. Yapma diyorum. Bunun manası nedir?

Rüyada yatak odası görmek neye yorumu

Rüyada yatak odası görmek rüyayı gören kişinin özel yaşamını veya bazı duygu ve düşünlerini gizli tutmak, kimseyle paylaşmamayı istediğini ifade eder. Alternatif olarak hayatın iç doğası ve samimi ilişkilerin göstergesidir.

Rüyada yatak odası teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yatak Odası Görmek” için 3 yanıt

Rüyada birinin yatakta kendisine sarıldığını görmek neye işarettir
Ben bundan 2 hafta önce rüyamda yatak odamda yatakta uzanırken arkamdan tanımadığım birinin bana sıkı sıkı sarıldığını gördüm ve bugünde bir rüya gördüm.
Yatakta uzanıyordum ve bu sefer tanıdığım birinin yine bana çok fazla sıkı sarıldığını gördüm, kollarından kurtulamıyordum, bırakmasını söylüyordum fakat dinlemiyordu, hatta bir ara nefesim kesildi.
Rüyamın anlamı ne olabilir ? Şimdiden çok teşekkürler.

Ceren merhaba,
Rüyalarınıza sağlıklı cevap almak istiyorsanız rüya gönder adresinden, kendiniz hakkında bilgi vererek gönderin. Aksi halde sağlıklı cevap verilemez.
İçinde bulunduğun ruh hali, korkuların, sevinçlerin, yaşın hakkında bilgi vermiş olsaydın bu gördüklerin kabus mu? normal rüya mı? açıklanabilirdi.

Ben rüyamda bir yatak odasındaydım, yatak odasında yatağımı havalandırıyorum ve temizliyorum. Temizlerken yatağın üstünde her tarafı yırtık çarşaf görüyorum. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir